Филмска музика и музика од игри

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Филмска музика и музика од игри

Пишување by VOL on Пет Сеп 16 2016, 23:25

avatar
VOL

Posts : 14765
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмска музика и музика од игри

Пишување by VOL on Чет Фед 16 2017, 23:06

avatar
VOL

Posts : 14765
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмска музика и музика од игри

Пишување by king on Чет Мар 16 2017, 22:14

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9139
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмска музика и музика од игри

Пишување by king on Пет Мар 31 2017, 00:56


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9139
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмска музика и музика од игри

Пишување by king on Нед Окт 22 2017, 22:50

Во мегахитот, пуцачината од прво лице .. Battlefield 1....
.... исто така 2004 ли беше ... дечките кои работеа на тогашниот хит Far Cry во играта во една мисија на еден брод поставија македонско знаме

.... 11-та и 12.30  минута  ...на два пати јасно се гледа


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9139
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмска музика и музика од игри

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот