Дневници за патување во странство

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Дневници за патување во странство

Пишување by чучулига on Вто Јан 27 2015, 19:42

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневници за патување во странство

Пишување by Centarec on Сре Јан 28 2015, 11:33

нема везе, нека тера вака како што е.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневници за патување во странство

Пишување by Centarec on Чет Јан 29 2015, 09:22


Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневници за патување во странство

Пишување by чучулига on Чет Јан 29 2015, 09:27

Силванева Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневници за патување во странство

Пишување by Centarec on Чет Јан 29 2015, 09:30

нема најако ми е. пола не го разбирам што збори.

дечкото што на крај го прашуваше прашања за него и за оваа крблава е професор доктор.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневници за патување во странство

Пишување by чучулига on Чет Јан 29 2015, 09:33

Не разбирам зошто не го корегираше таја него.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневници за патување во странство

Пишување by Centarec on Чет Јан 29 2015, 09:36

ти си видела некој до власта да корегира свој сопартиец за било што? : ))) една од 10те заповеди на партијата е

не го корегирај ближниот свој.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневници за патување во странство

Пишување by king on Чет Јан 29 2015, 13:57

На калимеровците од сдсм крај не им се фаќа, нит се тераат нит се водат ...

...дневниците, па дневниците, ебале ги дневници ... па тие не се од вчера, па до вчера и тие ги земаа по истите ставки и прописи...
.. ама тогаш арно им беше ...
... е ако се толкави моралисти ... оние бојкотирачите зошто ги земаат незаработените плати?
... што не објават јавно ..дека ги донираат ..таму и таму ...
..хипокризија на големо....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневници за патување во странство

Пишување by VOL on Чет Јан 29 2015, 20:24

avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневници за патување во странство

Пишување by чучулига on Пет Јан 30 2015, 01:38


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневници за патување во странство

Пишување by чучулига on Пет Јан 30 2015, 10:40

Патот од илјада милји започнува со патни трошкови. 

- Силванова.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневници за патување во странство

Пишување by чучулига on Пон Фед 09 2015, 23:38

Силванева поминала покрај Далај Лама и се сликала во Вашингтон..

http://plusinfo.mk/vest/14392/boneva-go-vide-dalaj-lama

треба листа колку луѓе од Македонија се нашле во иста ситуација без да испорачат сметка на македонските граѓани?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневници за патување во странство

Пишување by king on Пон Фед 09 2015, 23:51

чучулига напиша:Силванева поминала покрај Далај Лама и се сликала во Вашингтон..

http://plusinfo.mk/vest/14392/boneva-go-vide-dalaj-lama

треба листа колку луѓе од Македонија се нашле во иста ситуација без да испорачат сметка на македонските граѓани?
Е ако де ... за успомена..

..а не ко оној шематриксот и другите од опозиција пратеници кои на државен трошок шетаа по ЕУ за да ја плукаат својата држава

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневници за патување во странство

Пишување by чучулига on Пон Фед 09 2015, 23:56

барем напрајле државен акт...истакнале прашање, привлекле внимание кон Македонија.

ти како го гледаш то и јас како го гледам е субјективно.

Оваја ... шо напрајла....

знам!!!  наплатила патни трошоци!!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневници за патување во странство

Пишување by king on Пон Фед 09 2015, 23:59

чучулига напиша:барем напрајле државен акт...истакнале прашање, привлекле внимание кон Македонија.

ти како го гледаш то и јас како го гледам е субјективно.

Оваја ... шо напрајла....

знам!!!  наплатила патни трошоци!!!!
Аууууууу ...напрајле внимание ....
... сеа и јас да земам да напраам внимание кон комшиката ..  и кај ќе стигнам почнам со приказнички за неа .. ептен внимание ќе скренам кон неа ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневници за патување во странство

Пишување by чучулига on Вто Фед 10 2015, 00:08

Па да...

и лошата реклама е добра реклама!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневници за патување во странство

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот