Кежаровски

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 00:02

dobro de, ke  me bolelo.

a kazi, na primer, koga visis na kompjuter, razmislluvas kako mu e na Kezo?
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by Makedon on Нед Јан 18 2015, 00:02

VOL напиша:dobro, bre, glup sum.

aj sea vtora epozoda:
ke kazes "zbogom..' ke otides , ke zirkas kako gostin i
iznerviran deka nikoj ne te ebe 2 posto i se podjebavame so tebe , pak ista ploca.
Па јас себе си ке се прогласев кретен и деген, ако очекував од тебе да парираш на некаква дискусија. 
Ти си само интересен за да се покаже кое е нивото на овој форум. Кога ти имаш најмногу коментари тоа значи дека Кинг и циглата се поглупи од тебе.

Makedon

Posts : 29
Join date : 2015-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by Makedon on Нед Јан 18 2015, 00:03

VOL напиша:dobro de, ke  me bolelo.

a kazi, na primer, koga visis na kompjuter, razmislluvas kako mu e na Kezo?
Тебе те интересира Кежо? Не сери.

Makedon

Posts : 29
Join date : 2015-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by king on Нед Јан 18 2015, 00:04

андрејчо ...знаеме дека ти си најпаметен на мајка ...
...ооооо ...убав тој ...
..не ми те играат децата ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 00:04

me interesira be. onaka. a tebe?
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by Makedon on Нед Јан 18 2015, 00:05

king напиша:андрејчо ...знаеме дека ти си најпаметен на мајка ...
...ооооо ...убав тој ...
..не ми те играат децата ...
О и Андреј не си го заборавил. Мене не ми текна на него. Е тој те дупеше интелектуално а ти го банираше. Сиромашкиот ти. Немаше ни % акал да му парираш. За тоа ја спука со Ченто?

Makedon

Posts : 29
Join date : 2015-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 00:05

kazi, sto na primer, ti napravi za Kezo.. go mislis navecer, sonuvas kako gi seces sipkite od zandanata.. sto konketno?
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by Makedon on Нед Јан 18 2015, 00:06

VOL напиша:me interesira be. onaka. a tebe?
Глупак, види си ги првите коментари. Те заболе тебе за Кежо.

Makedon

Posts : 29
Join date : 2015-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 00:06

king напиша:андрејчо ...знаеме дека ти си најпаметен на мајка ...
...ооооо ...убав тој ...
..не ми те играат децата ...

(ijjaa ama mu go zacukaaa, vaka : Shocked ocite sarmi da mu se storat Laughing Laughing )
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 00:08

Makedon напиша:
VOL напиша:me interesira be. onaka. a tebe?
Глупак, види си ги првите коментари. Те заболе тебе за Кежо.

dobro de, glupak sum

ama ete me interesira.
a tebe? sto ke storis za nego..?
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 00:13

ama MORAS da dojdes makedon pak.
stalno nesto te vlece.
bez razlika na nickot.
 si odis nedoiskazan.

SE KLADAM deka za 15-20 minuti , odkako ke ti pomine terapijata  koja ti go stabilizira mentalnoto zdravje,ke se nacrtas tuka .
za da diskutirame za sudbinata na novinarot Kezarovski.


mene me interesira oti ne znam.
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by king on Нед Јан 18 2015, 00:16

Чекај сега зима млака вода со неколку капки лимон ....
..колку пак да го протера .....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by concrete on Нед Јан 18 2015, 00:23

...јеботе благи бог овде стануе интересно , а таман мислев да одам да спијам, цел ден се занимавам со една хармоника, стално влегуе у резонанца ..никако да ја пригушам... Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6679
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 00:25

mora da dojde, ovde e silen. siluvanjeto mu ostavilo dlaboki trago. mentalno siluvanje de...

da go oslobodi Kezo, sto toa sto maksimalno ke se zalozi na internet, za negovata sloboda.

dodeka  "zbogum"-drugarcevo glea porno klipovi so tinejdzerki - Kezo  lezi u zatvor.  I ovoj pedofil ke se zalozel za nego.. c c c c
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by concrete on Нед Јан 18 2015, 00:26

avatar
concrete

Posts : 6679
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 00:27

concrete напиша:
ne si normalen, crknav od smea!!
Shocked Cool Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 00:28

daj be da mu go staime u avatar, da si go landa vaka.. hihihihi
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by king on Нед Јан 18 2015, 00:28

VOL напиша:daj be da mu go staime u avatar, da si go landa vaka.. hihihihi
lol! lol!

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 01:31

Да се вратиме на темата.

Случајот Ореше е поврзан со сагата на Кежаровски

http://www.duma.mk/veles/4473-2013-05-28-14-04-36


Последната промена е направена од чучулига на Нед Јан 18 2015, 10:25. Мислењето е променето 1 пати

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by king on Нед Јан 18 2015, 08:49

http://a1on.mk/wordpress/archives/437829

НСДП .... живи биле?

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 09:09

На плусинфо видов дека и Гардијан напишал за Кежаровски.

Еве

http://www.theguardian.com/media/greenslade/2015/jan/16/press-freedom-watchdogs-condemn-verdict-on-macedonian-journalist

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 10:13

чучулига напиша:Да се вратиме на темата.

Случајот Ореше е поврзан со сагата на Кежмановски

http://www.duma.mk/veles/4473-2013-05-28-14-04-36
vrabec, premnogu sme na forum , neli? Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 10:15

Јас се успевам да си завршам, да зготвам, избришам прашина, изметам, исперам и спружам алишта се по ред... па не ми смета.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 10:22

ne gleas sto e boldirano.. ne kopcas? Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 10:24

Не видов

Laughing Laughing Laughing

во моја одбрана, 100 сатот беше и ми се спиеше.

Ја злоупотребив "моќта на модератор" и си се попрајв.

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот