Кежаровски

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: Кежаровски

Пишување by concrete on Саб Јан 17 2015, 22:01

еееј свашта....
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by king on Саб Јан 17 2015, 22:28

Makedon напиша:

Кежаровски е преседан кој секој нормален човек треба да го осуди. Кога дојдов на темава гледам дека таков нема па реков да продискутирам.
 Аууууууу ..и што фино почна да дискутираш.....


Makedon напиша:напишано од

Од каде Вол и логика. Колку памет толку и логика.

КОЈ на Кежаровски му доверил име на заштитен сведок па тој да се однесува како со тајна?

Оној момент кога него му е откриено името на заштитениот сведок, тоа престанало да биде тајна а прекршител е тој што него му открил кој е заштитениот сведок. И во тој момент тоа веќе не е тајна и 
Кежаровски можел слободно да си го објави тоа.

Целиот случај е еден голем идиотизам, ама од глупави волови и серковци не ни можеш да очекуваш логика.

Е јблг .... доктурон предвреме ја затвори ординацијата.....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by Makedon on Саб Јан 17 2015, 23:14

king напиша:
Makedon напиша:

Кежаровски е преседан кој секој нормален човек треба да го осуди. Кога дојдов на темава гледам дека таков нема па реков да продискутирам.
 Аууууууу ..и што фино почна да дискутираш.....


Makedon напиша:напишано од

Од каде Вол и логика. Колку памет толку и логика.

КОЈ на Кежаровски му доверил име на заштитен сведок па тој да се однесува како со тајна?

Оној момент кога него му е откриено името на заштитениот сведок, тоа престанало да биде тајна а прекршител е тој што него му открил кој е заштитениот сведок. И во тој момент тоа веќе не е тајна и 
Кежаровски можел слободно да си го објави тоа.

Целиот случај е еден голем идиотизам, ама од глупави волови и серковци не ни можеш да очекуваш логика.

Е јблг .... доктурон предвреме ја затвори ординацијата.....
Во кое ти се препозна? Ако си оној истиот Кинг од Утопеница, тогаш во серковци сигурен сум.

Абе сега го читам форумов и гледам се искомплексирани интелектуални пигмејци на него, навредени од Утопеница. Има ли серковци едни поголемо признание за својата исфрустрираност со недостаток од акал, од отварање на контрафорум уште додека Утопеница постоела. Тоа може да го направат само луѓе со минимум интелектуални способности.

А тука ве има сите на куп.

А ти немој ни лекар да бараш. Земи пушка па уби се.

Makedon

Posts : 29
Join date : 2015-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by чучулига on Саб Јан 17 2015, 23:21

Makedon напиша:Во кое ти се препозна? Ако си оној истиот Кинг од Утопеница , тогаш во серковци сигурен сум.

Абе сега го читам форумов и гледам се искомплексирани интелектуални пигмејци на него, навредени од Утопеница. Има ли серковци едни поголемо признание за својата исфрустрираност со недостаток од акал, од отварање на контрафорум уште додека Утопеница постоела. Тоа може да го направат само луѓе со минимум интелектуални способности.

А тука ве има сите на куп.

А ти немој ни лекар да бараш. Земи пушка па уби се.

Фала за споделувањето на твоето мислење.

Да те прашам само, а шо се замараш со "искомплексирани интелектуални пигмејци"?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by king on Саб Јан 17 2015, 23:23

Бара сродни души ... Twisted Evil

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Саб Јан 17 2015, 23:24

mora da si siluvan..ama ne si prijavil .

e sega tragite po psihata...


Последната промена е направена од VOL на Саб Јан 17 2015, 23:26. Мислењето е променето 1 пати
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by concrete on Саб Јан 17 2015, 23:25

....пушти о човекот Чучулига , нека се издува малку, душа нема .
Зар не гледаш колку време му требаше да доплива од потонатата воденица  до Ветерницава ???  ....у шок е па булазни...
Ќе му пројде за ден два или ќе "умре".
Тука ништо друго не може да се направи... Cool
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by Makedon on Саб Јан 17 2015, 23:50

чучулига напиша:
Makedon напиша:Во кое ти се препозна? Ако си оној истиот Кинг од Утопеница , тогаш во серковци сигурен сум.

Абе сега го читам форумов и гледам се искомплексирани интелектуални пигмејци на него, навредени од Утопеница. Има ли серковци едни поголемо признание за својата исфрустрираност со недостаток од акал, од отварање на контрафорум уште додека Утопеница постоела. Тоа може да го направат само луѓе со минимум интелектуални способности.

А тука ве има сите на куп.

А ти немој ни лекар да бараш. Земи пушка па уби се.

Фала за споделувањето на твоето мислење.

Да те прашам само, а шо се замараш со "искомплексирани интелектуални пигмејци"?
Не сери сега и ти, Ти одговорив културно зашто се логирав.

А се вратив додатно само на овие големиве мудоњи кои после ЗБОГОМ продолжија да јадат гомна, да им кажам што се. Тие биле мачени, тие биле ебени тие отвориле контрафорум, не сум отворил јас. А во што ли ги ебеле, кога во главата немаат ништо, а на форум можеш некого да јебеш само во глава.

Е сега ве напуштам исфрустрирани гомна. 

Не успеавте ни еден збор да кажете за сето она што го напишав за Кежаровски. Само се обидувате да си ги проголтате своите гомна со кој ја почнавте темата.

Makedon

Posts : 29
Join date : 2015-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Саб Јан 17 2015, 23:53

nemoj samo pak "zbogum" ziti ..silovatelj...
pak ke se vratis, ti, kako i site Laughing

znaes kako vikaat..med ke nosite.. ko meckata..
ednas meckata.. i posle sama si ide Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by Makedon on Саб Јан 17 2015, 23:53

concrete напиша:....пушти о човекот Чучулига , нека се издува малку, душа нема .
Зар не гледаш колку време му требаше да доплива од потонатата воденица  до Ветерницава ???  ....у шок е па булазни...
Ќе му пројде за ден два или ќе "умре".
Тука ништо друго не може да се направи... Cool
Да не беше темата за Кежаровски никогаш  и нема да се логирав. Посебно кога гледам кој се исфрустрирани кретени се на форумов и кој го направил. Очигледно е дека Ченто душевна болка ви нанел на Утопеница и додека е оваа власт да го тужите за тоа. Или може тебе те погодува што Боки не те јебе повеќе. Едно време му го дудлаше по кафани ама ти сврте грб.

Makedon

Posts : 29
Join date : 2015-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by king on Саб Јан 17 2015, 23:54

100 % море 102.13%  сигурен сум дека пак ќе се врати ...

..мора да сакал да каже уште нешто ама се подзаборавил ...


Последната промена е направена од king на Саб Јан 17 2015, 23:55. Мислењето е променето 2 пати.

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by Makedon on Саб Јан 17 2015, 23:55

VOL напиша:nemoj samo pak "zbogum" ziti ..silovatelj...
pak ke se vratis, ti, kako i site Laughing

znaes kako vikaat..med ke nosite.. ko meckata..
ednas meckata.. i posle sama si ide Twisted Evil
Вол. Глупав и поглупав за тебе се врвна интелегенција. Фино се вклопуваш со Кингот, ист кур ко да ве правел. Дебил и кретен, направиле форум.

Makedon

Posts : 29
Join date : 2015-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by Makedon on Саб Јан 17 2015, 23:55

king напиша:100 % море 102.13%  сигурен сум дека пак ќе се врати ...
Ај помирисај газот. Ако смрди на Ченто ке се вратам.

Makedon

Posts : 29
Join date : 2015-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by чучулига on Саб Јан 17 2015, 23:55

Ц ц ц

Нема да бришам.

Нека стои, сите да читат интелектуална громада.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by king on Саб Јан 17 2015, 23:56

Makedon напиша:
Вол. Глупав и поглупав за тебе се врвна интелегенција. Фино се вклопуваш со Кингот, ист кур ко да ве правел. Дебил и кретен, направиле форум.
ја го де ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by Makedon on Саб Јан 17 2015, 23:57

чучулига напиша:Ц ц ц

Нема да бришам.

Нека стои, сите да читат интелектуална громада.
Чучѕлига, нели ова е слободен форум кај што секој може да си го каже своето мислење?
За какво бришење збориш. Неи од тоа се грозевте на Утопеница. 

Или кога вие ги јадете тие гомна СЛАТКИ се?

Makedon

Posts : 29
Join date : 2015-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by king on Саб Јан 17 2015, 23:57

ааа и уште нешто подзаборавил ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Саб Јан 17 2015, 23:58

a be more avetinjo.

so go rckas i  vrabecov, pojma nemas kolku nisto ne znaes i ne si vo pravo.

ja ne bi se traskal od zemja tolku. sram ke mi e.

aj sea odi-ama odma dojdi. Twisted Evil Twisted Evil
te ceka lizavceto.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by Makedon on Саб Јан 17 2015, 23:58

king напиша:
Makedon напиша:
Вол. Глупав и поглупав за тебе се врвна интелегенција. Фино се вклопуваш со Кингот, ист кур ко да ве правел. Дебил и кретен, направиле форум.
ја го де ...
И на кого ти смрди, кој повеќе ти го начукал, Ченто или Џанго?

Makedon

Posts : 29
Join date : 2015-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by Makedon on Саб Јан 17 2015, 23:58

VOL напиша:a be more avetinjo.

so go rckas i  vrabecov, pojma nemas kolku nisto ne znaes i ne si vo pravo.

ja ne bi se traskal od zemja tolku. sram ke mi e.

aj sea odi-ama odma dojdi. Twisted Evil Twisted Evil
te ceka lizavceto.
Вол ти си доволно глуп за да не знаеш што е срам.

Makedon

Posts : 29
Join date : 2015-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Саб Јан 17 2015, 23:59

(zasto be vole eden, zasto ... trebase samo oralno da te zadovolat ..ebasi , e sega taka mi e Twisted Evil Twisted Evil )
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by king on Нед Јан 18 2015, 00:00

Makedon напиша:
VOL напиша:a be more avetinjo.

so go rckas i  vrabecov, pojma nemas kolku nisto ne znaes i ne si vo pravo.

ja ne bi se traskal od zemja tolku. sram ke mi e.

aj sea odi-ama odma dojdi. Twisted Evil Twisted Evil
te ceka lizavceto.
Вол ти си доволно глуп за да не знаеш што е срам.
Нели рече ЗБОГУМ?

... нема што карактер си ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 00:00

dobro, bre, glup sum.

aj sea vtora epozoda:
ke kazes "zbogom..' ke otides , ke zirkas kako gostin i
iznerviran deka nikoj ne te ebe 2 posto i se podjebavame so tebe , pak ista ploca.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by Makedon on Нед Јан 18 2015, 00:01

VOL напиша:(zasto be vole eden, zasto ... trebase samo oralno da te zadovolat ..ebasi , e sega taka mi e Twisted Evil Twisted Evil )
Видиш некој и те ебе, но ке дознаш утре кога ке почне да те боли.

Makedon

Posts : 29
Join date : 2015-01-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 00:01

Makedon напиша:
чучулига напиша:Ц ц ц

Нема да бришам.

Нека стои, сите да читат интелектуална громада.
Чучѕлига, нели ова е слободен форум кај што секој може да си го каже своето мислење?
За какво бришење збориш. Неи од тоа се грозевте на Утопеница. 

Или кога вие ги јадете тие гомна СЛАТКИ се?

Од почитување за темата и целата ситуација на Кежаровски би требало да ги избришам оф топик коментари.

Ама нема.

И, во право си. Ова е слободен форум.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот