Кежаровски

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Re: Кежаровски

Пишување by Centarec on Сре Јан 21 2015, 22:29

можеме до 1001на да се праиме на тошо, тоа барем ниеден закон не ни го брани.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by чучулига on Сре Јан 21 2015, 22:37

Јас па добив впечаток дека то е пожелно (праењето на Тошо) и силно се поттикнува.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Сре Јан 21 2015, 22:44

makedonska spirala: beskonecen krug..
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by Centarec on Сре Јан 21 2015, 22:54

чучулига напиша:Јас па добив впечаток дека то е пожелно (праењето на Тошо) и силно се поттикнува.

ја ко што знам во белизе секое трето новороденче со закон се крсти Тошо. чисто како захвалност.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by чучулига on Сре Јан 21 2015, 22:55

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by concrete on Чет Јан 22 2015, 00:17

Кежаровски ова она, а што стана со оној сдсм-овецот кој го екстрадираа од Австрија, оној од Мешинопромет. Се дигаше голема шамата тогаш, сеа мукла. Што бидна???
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Чет Јан 22 2015, 00:27

pa precednik na sovet.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by concrete on Чет Јан 22 2015, 00:36

VOL напиша:pa precednik na sovet.
Само тоа????
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Чет Јан 22 2015, 00:38

ee..pojma nemam de. mozda i za ataman go postavile, da go jebm,
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by Centarec on Чет Јан 22 2015, 07:53

ја мислам го спремаат за прецедник на новиот хибрид вмро сдсомвска за наредни избори.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by чучулига on Чет Јан 22 2015, 12:37

Нема поќе затвор за Кежаровски

http://plusinfo.mk/vest/12120/kezarovski-nema-da-lezi-zatvor-dobi-usloven-otpust

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Чет Јан 22 2015, 13:02

ke nema tema za muabet sega...
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by чучулига on Чет Јан 22 2015, 13:06

Ех ќе нема...има уште шо да се расправа за и околу неговиот случај.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Чет Јан 22 2015, 13:07

pak ke sum losoto dete Hugo ovde.ama, sto bi imalo da se rasprava posle pustanjevo?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by чучулига on Чет Јан 22 2015, 13:11

Мене ме интересира целиот театар.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Чет Јан 22 2015, 13:12

se e vo red. loso e sto novinarite se ispolitizirani.
se podelija na "od onie I od ovie"..
tesko na Makedonija.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by Centarec on Чет Јан 22 2015, 13:19

види и у америка имаш фокс против цнн. односно десно вс. лево. не е тоа страшното.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Чет Јан 22 2015, 13:20

mislis toa isto e, pa tyka sme, samo,nie amerikancite, I eventualno japan, svetskiot vrv neli..
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by Centarec on Чет Јан 22 2015, 13:29

ја се осеќам на исто рамниште со еден јапанец и амер. така ме направи да се осеќам нашиот лидер.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Чет Јан 22 2015, 13:29

blazesi ti , tamu gore..
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by чучулига on Чет Јан 22 2015, 13:34

Павле Трајанов на темава

http://inbox7.mk/archives/3634

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by VOL on Чет Јан 22 2015, 13:34

a be ne idealno, Centarec.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кежаровски

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот