Омилени филмови

Go down

Омилени филмови

Пишување by Guest on Чет Мај 22 2014, 03:28

1.Matrix
2.Inception
3.Braveheart
4.Taxi Driver
5.Shawshank redemption
6.The Green Mile
7.Saving Private Ryan
8.Suspect Zero
9.Распадот на СДСМ 2006-2046

ќе допунам подоцна...

Guest
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилени филмови

Пишување by punter ohrid on Чет Мај 22 2014, 09:01

еве_сега_одма напиша:1.Matrix

9.Распадот на СДСМ 2006-2046

ќе допунам подоцна...

ovoj epten dobar film, sum go gledal nekolku pati i nikgas ne mi se zdosaduva

punter ohrid

Posts : 95
Join date : 2014-05-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилени филмови

Пишување by king on Саб Мај 24 2014, 08:53

Просто го обожавам серијалот

„Кој му го смести на зајкото“
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилени филмови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот