СОНК ... најавува штрајк за 20.01.2015

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Re: СОНК ... најавува штрајк за 20.01.2015

Пишување by king on Вто Фед 03 2015, 11:11

Срцепарајучи патетики

http://www.radiomof.mk/stav-jas-sum-orce-jas-si-gi-sakam-profesorite/

... кого бе лаже, ги сакале професорите ....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СОНК ... најавува штрајк за 20.01.2015

Пишување by king on Сре Фед 04 2015, 00:14

Штрајкот е прекинат...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СОНК ... најавува штрајк за 20.01.2015

Пишување by VOL on Сре Фед 04 2015, 00:17

konecno . uspeh nula. gubenje vreme.
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СОНК ... најавува штрајк за 20.01.2015

Пишување by king on Сре Фед 04 2015, 13:34

Еве што се договориле

http://www.novamakedonija.com.mk/DetalNewsInstant.asp?vestInstant=45252

..а сега се јавил некој си МЕСО синдикат и не се сложува со прекинот на штрајкот

... се знае ли кој пие а кој плаќа по тоа „синдикатите“

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СОНК ... најавува штрајк за 20.01.2015

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот