Сакам кажам, нема каде....

Страна 4 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by gestapo on Нед Мар 15 2015, 16:34

bujrum na pivo 


avatar
gestapo

Posts : 175
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Нед Мар 15 2015, 16:41

ijaaa..

i ja sum meksinanec! zimaj me , snell!
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Нед Мар 15 2015, 16:43

ijaaa..

i ja sum meksinanec! zimaj me , snell!
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete on Нед Мар 15 2015, 17:09

...де беее.., ти пукна црево од кочници.... Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Нед Мар 15 2015, 17:19

more lamela zasmrde od slajf!
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Нед Мар 15 2015, 19:58

gestapo напиша:bujrum na pivo 


А шо кафанава твоја е?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Нед Мар 15 2015, 20:00

Сакам да ги запознам Ворен Бафет, Ноам Чомски и Стивен Хокинг.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete on Нед Мар 15 2015, 20:11

чучулига напиша:Сакам да ги запознам Ворен Бафет, Ноам Чомски и Стивен Хокинг.
немој , после не ќе можеш да спиеш раат , ќе се трзаш у сон од уплав....целата утоп од пот... Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Нед Мар 15 2015, 20:14

Фала за предупредувањето...

сепак, сеуште сакам.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Нед Мар 15 2015, 20:20

А... конкрит, ти си ги запознал па ова од искуство ми кажа?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Нед Мар 15 2015, 21:47

Има еден филм... Once were warriors ...Шо знам шо да речам... дали сме паметни или глупи...

То е.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Centarec on Пет Мар 20 2015, 12:55

пред да постирате некад ви кочи и ви вади големи зелени букви?

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 17:24

Centarec напиша:пред да постирате некад ви кочи и ви вади големи зелени букви?
samo posle pola litro rakija... Cool
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 17:27

ebem ti politika da ti jbm...

cucliga sakala da bide ko... ko ke porasne..
a be VAKVA treba da bides ko ke porasnes more... Laughing Laughing Laughing

ps: vaka se "VALKA" riba ( more RIBETINA !) vo brasno Shocked What a Face Laughing


Yeva (Eva) Shiyanova
e rusinka od Kazakhstan... I love you I love you I love you

KAJ E TOJ KAZAKSTAN !?!?!
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пон Мар 23 2015, 17:40

Оти бе да сакам да бидам ваква? Вакви не фалат ич....

ехеееееее колку вакви има...

од сиркус солеи до разноразни установи за балет и оние шо се само за забава за возрасни.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 17:41

vakva, mori, vakva, a ne da sadis travi i da bistris politiki. Cool Cool Cool Laughing
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пон Мар 23 2015, 17:44

Цк... никако не можи таква.

Од дома не ме остават!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 17:52

kolonijalen feudalizam, bre.
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete on Пон Мар 23 2015, 17:54

VOL не заебаај  чучулиги летаат...:

...не се валкаат у брашно......инаку меџу нама  дооообра е рускињата.... Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пон Мар 23 2015, 17:58

VOL напиша:kolonijalen feudalizam, bre.

Велиш??? ... мене ме научија дека македонки не се влечкат така по земја.

Шо знам сега.... никогаш не ми кажале дека колонијално феудалистички ме воспитуват.... ама... сенешта има... мож така погрешно ме наведувале па ти си во право... стварно ....

ц ц ц

а мож и сум злоупотребувана ко дете од домашните ми... аууууу пуста јас!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 18:08

ajde, ajde , ne se penjavi..
ljubomoris , bre..
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пон Мар 23 2015, 18:15

Срцето ми попушти од љубомора, признавам.

Ова дуот мој го пиши... џанам, вајт нојз.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 18:19

ete ti sea posledica ..
pisi mori, na makedonski ili engleski, ili bar bitolski dijalekt, vaka ni samata ne se razbriras.
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пон Мар 23 2015, 18:22

Па немож то ти така ко шо сакаш дуот да се изразва....

То е посебна состојба на постоење.... нормалните не ја разбират, не му е достапна.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 18:25

avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот