Сакам кажам, нема каде....

Страна 2 of 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 19:23

privet,  Laba.

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 19:25

никот е по руска река
ама руски не знам да ти одговорам Smile

Laba

Posts : 388
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 19:26

nema veze, de,

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 19:27

I, kako ide?

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 19:27

бев и во соседниот форум.никој не ми муабетеше.

Laba

Posts : 388
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 19:28

отворив тема овој вс оној форум.
колку да привлечам внимание. неможе човек за разговор да е најде.

Laba

Posts : 388
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 19:29

за шо ти се муабети на пр?

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 19:29

lepota
 e sega si otvorila arena.
hihihi

 bolje nemoj I ovde, ziti se.

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 19:31

незнам. сега некако ми е сеедно. гледам подоста навреди, суети, па ке почекам да се избистри малку работава

Laba

Posts : 388
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 19:32

ti si znaes. odberi sama kaj ke kvacis jajca so da ti kazam
nisto licno.

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 19:33

шо си запнала со то суета па суета?

В!!!

ај мислење кажи...ме интересира најсериозно

суетна сум?

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Centarec on Пет Јан 16 2015, 19:33

златна кајгана со миљон желни за муабет онаков безвезен (а може и везен )поготово со женско. ко арапи на цицларка на фејсбук ке ти се навртат.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 19:34

vrabec?

 neee.. koj ti? pff nikako!

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 19:35

а и бугарски пишуваат, еднаш им дадов забелешка и после се покајав Smile

Laba

Posts : 388
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 19:36

VOL напиша:vrabec?

 neee.. koj ti? pff nikako!
Лизгајнца а?

И јас па најдов тебе да те прашам.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 19:37

"
шо си запнала со то суета па суета?


В!!!


ај мислење кажи...ме интересира најсериозно


суетна сум?"


Smile Smileне мислев воопшто на тебе, ама симптоматично се јавуваш пак со поплаки...
мувата?

Laba

Posts : 388
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 19:40

па дими ме обвини онде во меаната за такво нешто.

Ми рече вака: малце суетна.

И мене неубо ми падна, си признавам Sad

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 19:41

Laba, vrabecot mi e drugarce, I nikogas ne bi go navredil nitu liznal.
liznal.. mm.. lizn...nal.. tongue
ne, ne , ne bi go lizel

taka da nemoj da mislis deka ja gibam oti ne ja gibam.

I tebe ne te gibam

inaku ja sum isto od Skopje.pa...

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 19:41

Smile Smile Smile
барем се насмеавме
секое добро!
позз

Laba

Posts : 388
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 19:42

kade be.

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 19:44

Севкупно има 13 членови он-лајн :: 4 Регистрирани, 1 Скриени и 8 Гости :: 1 Bot

hihihihi, vidi gi be...

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Laba on Саб Јан 17 2015, 06:06

сакам да поставам слики, не гледам како.немам опции - панел за атач.помош?

Laba

Posts : 388
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Laba on Саб Јан 17 2015, 06:49

ова е вест стара една година но е многу интересно откритие во интерес на темата


roger-pearse.com/weblog/2014/01/27/photos-of-underwater-basilica-at-nicaea/

потопена колосална византиска базилика во едно езеро во турција.

roger-pearse.com/weblog/wp-content/uploads/2014/01/nicaea_basilica1.jpg
roger-pearse.com/weblog/wp-content/uploads/2014/01/nicaea_basilica3.jpg
roger-pearse.com/weblog/wp-content/uploads/2014/01/nicaea_basilica4.jpg

Laba

Posts : 388
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king on Саб Јан 17 2015, 12:41

Laba напиша:сакам да поставам слики, не гледам како.немам опции - панел за атач.помош?
Ќе можеш ... и слики и видеа и линкови ...по истекот на седмиот ден од  регистрацијата

..алатникот_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by gestapo on Чет Фед 12 2015, 11:49

Visoka smetka evn im ispraka na gragjanite za masec januari.imene isto mi stigna povisoka nego sto treba da bide.
za eftina tarifa 558.80 kwh a eftina tarifa 761.90.ova e cista placka kradat ne golemo novite saati za 40 minuti go smetat 1kwh,20 minuti kradat...Austriskoto kopile go krade makedonskiot narod..ajde da se sobereme site zaedno so molotov koktel dago zapalime,toa go zasluzuva,ako faka nekoj siromav da krade struja 5.000 evra kazna...sega e vreme nie niv da gi zapalime so benzin ajde bidete mazi esnas da bideme zaedno site dago izbrkame od Makedonia austriskoto kopile...ista pesna bese vo romanija ama tamu so benzin i kalasnikovi partal go naprvia edvaj so helikopter spasi glava...narodot tamu bese edinstven i go izbrkaa.

gestapo

Posts : 174
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот