Сакам кажам, нема каде....

Страна 6 of 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Чет Апр 02 2015, 20:32

Ken BLOCK.
umetnik.

1. zapoznavanje, so muzikata, likot em deloto na Ken B.
2. rekviem.


1.


2.  Cool Cool Cool
i... "sabrana dela" Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Чет Апр 09 2015, 02:31

Последна стража


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king on Чет Апр 09 2015, 03:21

Kaj ли го најде само каролајното ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Чет Апр 09 2015, 03:34

Ова ти е последно шо погрдно си и се обратил.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king on Чет Апр 09 2015, 03:47

Зар не гледаш колку е грда ... анорексијата си го зела данокот ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Чет Апр 09 2015, 03:52

хм...

не знам... 

ја знам од средно и така... од гимназија...

ја чувствувам.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Чет Апр 09 2015, 07:05

Anoreksija od koka smrkanje, da iibam toa kozata rajka radodajka. Uste edna  "wanna be peechkaamericka.."
     Ja guzese sinot na Arkan baegi vreme, pa posle eden lokalen bosanec ovde..projde uste  nekolku ljubiteli na lesni dundi sega tuka se vrtka..toa, nikoj "ne moze da i go odzeme".

Ama ima glas kakov moze da i zaviduvaat tuka nema zbor.tuka moze da i simnat kapa, site pop peacki vo Makedonija a i posiroko. Cool .
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Чет Апр 09 2015, 13:16

Никако не можам да ја сместам во погорниот опис.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete on Чет Апр 09 2015, 13:35

чучулига напиша:Никако не можам да ја сместам во погорниот опис.
..симни ги наочарите со розе стакла, па ќе ја дибиеш правата визура и ќе ја  сместиш Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Чет Апр 09 2015, 14:21

Ич не можам да го смислам комичното шоу Seinfeld

Бррррррр!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Чет Апр 09 2015, 17:21

...srekja nasa srto samo pee, a ne se zanomava so jadenje trici po forumi, pisuvanje kolumni, vodenje politika..
..a glas ima.. uf..
doduse, ako stai nekoe kilce ( barem edno dvaeset!) moze da vleze u muski standard za droljativno-alkoholiziran seks.
    dobro pee.
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Саб Апр 11 2015, 01:01

Ме интригира скришно најавената ОСА...

еј жено, те гледаме...

шо бараш?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Саб Апр 11 2015, 01:19

Ijaa.. Se s'rckaa , ke se kasaat ovie.. Smile Smile Smile
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Саб Апр 11 2015, 01:23

Ц ц ц

пилињата шо јадат молим лепо?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Саб Апр 11 2015, 01:25

Kromid.
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Саб Апр 11 2015, 01:28

Ти си кромид.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete on Саб Апр 11 2015, 09:55

Што е сеа ова со ОСА-ва, да не е медоносна???  Зар има такви????
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king on Саб Апр 11 2015, 13:14

ЈОК...
... нестрпливо чека да и секирата падне у медот ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete on Саб Апр 11 2015, 14:26

king напиша:ЈОК...
... нестрпливо чека да и секирата падне у медот ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
..кај бе паѓаат секири на ОСИ у мед.., има ли зар таков мед негде, па да чека???.. Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king on Саб Апр 11 2015, 16:00

concrete напиша:
king напиша:ЈОК...
... нестрпливо чека да и секирата падне у медот ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
..кај бе паѓаат секири на ОСИ у мед.., има ли зар таков мед негде, па да чека???.. Very Happy Very Happy Very Happy
..има, има ... овде


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Саб Апр 11 2015, 17:59

eee. pa visoko si ja nasadil!
ptvo treba da pomine KOLEDZ za "specijalki"
 na koj naskoro ke se najde Twisted Evil pa koga ke DIPLOMIRA na koledzov,
ke i se ukaze "sansa" za taa zgrada..

specijalen KOLEDZ, za specijalki,
 tip: makedonski,
komada: jedan
proizvodnja: 1954
kapacitet: cca  1000+ studenti,

avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete on Саб Апр 11 2015, 18:23

OSA ?? ...ај VOL не заебаај.. Smile  таа само си фантазира и уште верува дека магарињата летаат, а и дека се што лета и се јаде....
На тоа факултетот некои други братучеди нa братучетки кои инвестираат во ЈАR.... Smile Smile
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Саб Апр 11 2015, 18:31

Вие за ОСА а ОСА stealth.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Саб Апр 11 2015, 19:25

aman be. opsednata si so zunzarata Laughing
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Саб Апр 11 2015, 19:27

Фасцинантна е.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот