Сакам кажам, нема каде....

Страна 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пон Мар 23 2015, 18:29

Знаев дека нема да разбериш.... нормален еден!

Туку, еве полесно.... замисли судир на фолкот... од една страна Македонија со Тешкото од друга страна Нов Зеланд со Хака-та.

Рамноправни се... оргинално по сукњите.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 18:29

a be batali toa.. aj sea.. i ljubomoris na ruskinjava i cvrc.


tuku vidi:
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 18:33

чучулига напиша:Знаев дека нема да разбериш.... нормален еден!

Туку, еве полесно.... замисли судир на фолкот... од една страна Македонија со Тешкото од друга страна Нов Зеланд со Хака-та.

Рамноправни се... оргинално по сукњите.
haka e voeno skakanje, ligaenje, vristenje, plazenje jazil i slicni gestikulacii..
teskoto e oro ...nemaat nisto zaednicko, i po motivot i po ....civilizaciskite vrednosti.
ama interesni mi se koga ke se razderat ovie haka-shive ( all blacks).pre IRCITE Laughing Laughing .. posto ne gi ebat dva posto, nitu pak imaat mnogu zivci za toa ..haka..maka..
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пон Мар 23 2015, 18:35

Културолошке бе нормален!

Културолошки глеј.

Интересно е.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 18:37

kurtuloloski?

eve ti NA.. uzivaj u hakanjevo  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
https://www.youtube.com/watch?v=EAgNNPSMY1M

oysaaaa.... Laughing Laughing Laughing  cvrc!
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пон Мар 23 2015, 18:42

Ок,

туку шо шкоти па сега?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 18:42

oti taka.
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пон Мар 23 2015, 18:45

Те бендисват?

(Знам еден геј шкот имам број и имејл.... ако е то работата)

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 18:54

toj cuvajte go po doma, da vi se najde.
cekaj malce.. ti bese .. ona so raskazuvase prikazna deka vi se zalepile pederi? Laughing Laughing Laughing ?
 ima neka tajna veza..
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пон Мар 23 2015, 18:59

Не врти сега многу многу... и веројтно да, има нешто шо ти го повлече муабетов.

Ок е Вол.

Не се секирај.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 21:10

opsaa.. da ne pogodiv ja nesto  u pederskava prica Twisted Evil ?
 inaku na videoto skotite im go POKAZUVAAT qrot a ne gazot na ovie sto skaaat "haka"... a ne gazot.
ne znam sto se popali ti tolku, pa ja prevrte pricava za pederi Twisted Evil 

...baska.. kako bese ona.. ti i libeto.. brod se ljulja.. zalazak sunca..
dimjak titanika brefta... a dole na paluba- peder do peder.. i pravo vas vi se zakacija?
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пон Мар 23 2015, 21:11

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

не се секирај... твојата тајна е безбедна.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 21:14

koja bre tajna?
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пон Мар 23 2015, 21:16

Појма немам шо збораш

Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 21:18

a be.. pak nesto te svrbi gazot, pak sum te rcnal nesto pa neznaes ako da mi vratis? more, oti be so tolku prozirno eftina? sakas da te istreskam od zemja, da kvicis i protestiras ko pre nekoe vreme- da zirkas ko gostin? Laughing ?
sedi si madro ko ne te gibam, ne go odlepuvaj gazot od stolica.
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пон Мар 23 2015, 21:28

Пф....

силеџија.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 21:33

e da be siledzija.
 .....pufla edna.
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Вто Мар 24 2015, 00:27

А некој мене да ми кажи дали е Кардашијан или Кареуша и која бројче боја треба да е то платинестата молим лепо? За то сум јас на форумов иначе.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Вто Мар 24 2015, 00:29

cicki i gzoi treba da imas  za toa.. ili- iskriveno ogledalo taka da te prikaze. a za boja- probaj so zuta-nakaj piperava..
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Вто Мар 24 2015, 00:32

У...

трагедија!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Сре Мар 25 2015, 16:50

Ojhaaa Laughing Laughing Laughing
http://republika.mk/?p=407597

Фотографијата со двајца постари граѓани уловени во љубовна поза е хит на социјалните мрежи денеска и наводно, сликана е во околните скопски ниви.

"dvajca postari gragjani.... vo ljubovna poza"... Laughing Laughing a be ja nategnal u ovostarnik zguzativno... too majstore Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Последната промена е направена од VOL на Сре Мар 25 2015, 21:19. Мислењето е променето 1 пати
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Сре Мар 25 2015, 21:11

Па немора и овде да дреми... глупости!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Сре Мар 25 2015, 21:22

Фала.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пет Мар 27 2015, 10:17

fuk.
luciden ama interesen
http://koli.com.mk/novosti_vnatresna.aspx?id=6780
Готово е: Кларксон доби отказ од BBC
Генералниот директор на BBC, Тони Хол, денес официјално соопшти дека телевизијата нема да го обнови договорот со познатиот водител Џереми Кларксон, откако тој физички го нападна продуцентот на неговото шоу Top Gear..
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Сре Апр 01 2015, 19:26

Архимед...

ми објасно оти сум изгубен случај.

Фала ти.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот