Спортските кладилници треба да се затворат

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Спортските кладилници треба да се затворат

Пишување by gestapo on Вто Јан 13 2015, 21:04

Najlosoto na Makedonia sto ise sluci na kulturen nacin se sportskite kladilnici.Mnogu luge se zarazija..po cel den visat pred kladilnicite...znam dosta luge sto prodadoa stanovi duqani isto ne..Jas mislam deka vreme e da se donese zakon da se zatvorat sto e mozno pobrzo.

gestapo

Posts : 174
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Спортските кладилници треба да се затворат

Пишување by king on Вто Јан 13 2015, 21:11

Пре ќе туриш катанец на црква или џамија отколку на кладилница....

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Спортските кладилници треба да се затворат

Пишување by VOL on Вто Јан 13 2015, 21:25

ausvic,pak te zaeba (samo ) edna utakmica? Laughing Laughing Laughing

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Спортските кладилници треба да се затворат

Пишување by gestapo on Вто Јан 13 2015, 21:34

Se ili nisto haha

gestapo

Posts : 174
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Спортските кладилници треба да се затворат

Пишување by gestapo on Вто Јан 13 2015, 21:37

Gestapo sum jas samo neka mi namigne Grujo odma katanec na vrata

gestapo

Posts : 174
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Спортските кладилници треба да се затворат

Пишување by gestapo on Вто Јан 13 2015, 21:41

Moze i zamena namesto kladilnici javni kuqi...neka pukne kaisot

gestapo

Posts : 174
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Спортските кладилници треба да се затворат

Пишување by VOL on Вто Јан 13 2015, 21:43

daj be nekoj system?
ama od sigurnite

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Спортските кладилници треба да се затворат

Пишување by punter ohrid on Вто Мај 26 2015, 13:19

глупости, зошто да се затворат, еден живот една љубов, ако нема кладилници нема демократија, а ние се стремиме кон демократија.

punter ohrid

Posts : 95
Join date : 2014-05-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Спортските кладилници треба да се затворат

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот