Кинеска роба

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Кинеска роба

Пишување by VOL on Пон Јан 12 2015, 19:03

a be vanzemaljci ne nosat konduri, pa I ti..

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13929
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кинеска роба

Пишување by Centarec on Пон Јан 12 2015, 19:29

елементарно непознавање на пазарна економија...

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот