Да го киднапираме Бил Гејтс!!

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Да го киднапираме Бил Гејтс!!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Вто Јан 13 2015, 00:06

Ne si ! Gazda si ! Ti rabotat pozadi grb!
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да го киднапираме Бил Гејтс!!

Пишување by king on Вто Јан 13 2015, 00:08

Kezhman velichanstveni напиша:Ne si ! Gazda si ! Ti rabotat pozadi grb!
Грешка ... конкретниот е газда
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да го киднапираме Бил Гејтс!!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Вто Јан 13 2015, 00:09

concrete da dozvoli da mu go sabotiraat forumot ? ck?
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да го киднапираме Бил Гејтс!!

Пишување by king on Вто Јан 13 2015, 00:21

Kezhman velichanstveni напиша:concrete da dozvoli da mu go sabotiraat forumot ? ck?
јок ...

..ти си саботиран ... владо и лидија завршија добра работа ...
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да го киднапираме Бил Гејтс!!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Вто Јан 13 2015, 00:24

Mi gi nema vo spisokot
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да го киднапираме Бил Гејтс!!

Пишување by VOL on Вто Јан 13 2015, 05:56

a be pisuj bre, koj ti brani.

kozurec eden. Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да го киднапираме Бил Гејтс!!

Пишување by king on Вто Јан 13 2015, 10:28

Kezhman velichanstveni напиша:Mi gi nema vo spisokot
Mногу работи ти фалат во списокот......
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да го киднапираме Бил Гејтс!!

Пишување by king on Вто Јан 13 2015, 21:58

Ништо и од овој киднаперот не бива ...

ебаго смотаниот ... нашол на нетот да планира киднапирање ...
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да го киднапираме Бил Гејтс!!

Пишување by чучулига on Вто Јан 13 2015, 22:05

Бил Гејтс му удрил контра напад!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да го киднапираме Бил Гејтс!!

Пишување by VOL on Вто Јан 13 2015, 22:31

a be govedo tesko e toj Bik.. Bil... mamumuibam/
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да го киднапираме Бил Гејтс!!

Пишување by concrete on Сре Јан 14 2015, 01:11

хмм  велечасни.., коа си запнал веќе со ова  Бик-ов. Прво и основно треба да се дознае на кои ливади пасе...у саботите.. Cool
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Да го киднапираме Бил Гејтс!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот