Корупција во Македонија

Страна 8 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by VOL on Нед Сеп 06 2015, 00:57

ne treses, tropas..
avatar
VOL

Posts : 15779
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Сеп 06 2015, 01:00

Добро.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by VOL on Нед Сеп 06 2015, 01:02

univerzalen odgovor za site temi Laughing

 a cekam za Mostar, bas da ja vidam naucnofantasticnava prikazna, imase 3 gimnazii, dve medicinski , drugite bea sredno masinko, gradezno, ugostitelsko,turisticko trgovsko... imase i nekoja umetnicka..
nastrana od onie na koi ona ne bi mozela da se doblizi do ogradata. Wink
avatar
VOL

Posts : 15779
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Сеп 06 2015, 01:05

за уметничката мислам ќе да беше.

сигурен си дека немаја некое средно за домаќинство?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by VOL on Нед Сеп 06 2015, 01:13

turisticka -ugostitelska
avatar
VOL

Posts : 15779
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Сеп 06 2015, 01:15

таму се учело за плетење и везење?

ако не, не е то.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by VOL on Нед Сеп 06 2015, 01:16

pa ti, zlatna, ako ne znaes sto ke si zapisuvala, sega koj treba da znae?
avatar
VOL

Posts : 15779
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Сеп 06 2015, 01:17

не се запишвав јас, требаше да бидам запшана.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by VOL on Нед Сеп 06 2015, 01:20

VOL напиша:pa ti, zlatna, ako ne znaes sto ke si zapisuvala, sega koj treba da znae?
avatar
VOL

Posts : 15779
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Сеп 06 2015, 01:22

не знам шо да ти речам... јас знаев дека одам во Мостар.

и не ојдов.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by VOL on Нед Сеп 06 2015, 01:24

ubavo velam tropas...
avatar
VOL

Posts : 15779
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Сеп 06 2015, 01:29

ок.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by concrete on Нед Сеп 06 2015, 13:54

чек,чек Чучулига..., кај требаше да бидеш запишана во Мостар??? Ти бе ко булине од турскине серии, нив ги  "запишуат".., и најсмотаното чупе од Велушина у време знеше што сака у животу.. Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6788
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Сеп 06 2015, 13:57

лелеееееее ... во училиште за домаќинство конкретен.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by VOL on Нед Сеп 06 2015, 13:58

mene povice mi lici ko: "more akni ja so podaleku od ovde, kaj so ne ja znaat.."
avatar
VOL

Posts : 15779
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by чучулига on Пон Сеп 07 2015, 10:25

Богоевски сведочи за корумпираност на Бучковски, Мијалков, Ахмети...

http://libertas.mk/wp-content/uploads/2015/09/NYCCourt-bogoevski-svedok-2.pdf

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by concrete on Пон Сеп 07 2015, 13:57

чучулига напиша:Богоевски сведочи за корумпираност на Бучковски, Мијалков, Ахмети...

http://libertas.mk/wp-content/uploads/2015/09/NYCCourt-bogoevski-svedok-2.pdf
...тоа Чучулига е текст од  166 страни, ваков каков е си е гузиц-папир.Треба некој да го изанализира и на една-две страни да ги нареди обвиненијата. После лесно ќе ги обесиме ,а богоевски ќе го загњуриме ув кофа со вода...Вака ништо, не е ни лимунада,така да..ни гора ќе се тресе , ни мишов ќе се роди... Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6788
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by king on Пон Сеп 07 2015, 15:25

чучулига напиша:На либертас ги има извадоци..

Категорија ... рекла-казала муабети

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9641
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by чучулига on Пон Сеп 07 2015, 15:35

Мислиш?

А ако е вистина?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by VOL on Пон Сеп 07 2015, 15:36

"ed'n, mu rekna na ednu, na ednoga coveka bald;za, a slusnala gi svekrva na ednu zenu, od ednoga coveka so pase ovce, u ednu planinu, za ednoga pisara..."
avatar
VOL

Posts : 15779
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by чучулига on Пон Сеп 07 2015, 15:39

Е не е баш така Вол... Богоевски вели дека токму тој е посредникот а за возврат добил вработување на синот.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by VOL on Пон Сеп 07 2015, 15:40

koj e posrednikot-te molam kazi mi?
avatar
VOL

Posts : 15779
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by чучулига on Пон Сеп 07 2015, 15:41

Според Богоевски, лично тој.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by VOL on Пон Сеп 07 2015, 15:45

blagodaram na ovoj del od odgovorot.
sega: a za sto posreduval, cuculige? cij sin vrabotile..?
avatar
VOL

Posts : 15779
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Корупција во Македонија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот