Ќе постои ли Македонија за 20 години од сега?

Go down

Ќе постои ли Македонија за 20 години од сега?

Пишување by Guest on Вто Мај 20 2014, 03:39

Мојот одговор е не.

Guest
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ќе постои ли Македонија за 20 години од сега?

Пишување by king on Вто Мај 20 2014, 21:28

еве_сега_одма напиша:Мојот одговор е не.

А зошто ...НЕ?
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ќе постои ли Македонија за 20 години од сега?

Пишување by Guest on Сре Мај 21 2014, 03:40

Бидејќи ова е земја каде што е глупавоста легализирана jocolor амбициозноста непожелна  Shocked а просечноста посакувана  pig  освен ако не се појави некој Избран кој ќе го збрише целиот гамад ќе постави свои правила и свој систем Македонија ќе биде неминовно да се распадне за помалце од 20 години.

Почнав да пишувам еден подолг пост еве веќе 2 саати го куцам, ама нема да го постирам пошто ризикувам моите планови да бидат осуетени, ќе ги оставам нив забезекнато да го посматраат она што ќе го создавам во риал тајм.

Guest
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ќе постои ли Македонија за 20 години од сега?

Пишување by king on Сре Мај 21 2014, 20:23

Па ако не пишуваш тогаш за што ке прајме муабет...

напишавме .. да, не ..и толку ли е работата?
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ќе постои ли Македонија за 20 години од сега?

Пишување by Guest on Чет Мај 22 2014, 02:56

Направив бек-ап на текстот ама моментално сум на Убунту па немам пристап, ај утре ќе свичнам OS ќе го досредам па ќе го постирам.

Guest
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ќе постои ли Македонија за 20 години од сега?

Пишување by punter ohrid on Чет Мај 22 2014, 14:18

realno e da se ocekuva deka MKD ke opstojuva uste mnogu godini, sme prebrodile mnogu teski momenti ali ete izgleda ni e sudbina da se macime ama sepak da opsojuvame, da bodimie oci na nasite " prijateli " od pomal i pogolem radius.

punter ohrid

Posts : 95
Join date : 2014-05-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ќе постои ли Македонија за 20 години од сега?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот