Општи муабети - општо

Страна 13 of 20 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next

Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Нед Јан 24 2016, 19:17

тие... со нив си знај чоек на шо е.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by concrete on Нед Јан 24 2016, 19:19

чучулига напиша:тие... со нив си знај чоек на шо е.
..хммм...,  тогаш не е лошо у џеб да имаш нешто од барем 9 мм... Wink
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Нед Јан 24 2016, 19:22

добро, не сме се разбрале на темата јас и оружје гледам м?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by VOL on Нед Јан 24 2016, 19:24

pa, stai si tulumba u dzeb I bacaj gi so tulumbi, garant ke se spasis Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Нед Јан 24 2016, 19:26

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Нед Јан 31 2016, 05:57


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by king on Вто Фед 02 2016, 21:19


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by VOL on Вто Фед 02 2016, 21:22

king напиша:http://www.press24.mk/spektakularna-pojava-na-neboto-nad-skopje

шо беше тоа ...

Shocked ...dojdoa.  cyclops .. UPM...a ne znam ni kaj mi se pletenite vuneni carapi, scratch...na kaj da begame???
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by king on Вто Фед 02 2016, 21:24

na kaj da begame???кај чучулига у планина

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by VOL on Вто Фед 02 2016, 21:27

king напиша:
na kaj da begame???кај чучулига у планина

Laughing Laughing Laughing
pa forata e da begame od marsovcite, a ne da im padneme u ruki Laughing
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Вто Фед 02 2016, 21:27

ќе ве спасам бе, ич не се секирајте!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Чет Мар 10 2016, 22:08

http://www.libertas.mk/olgitsa-stojmirovik-zhena-koja-ostava-bez-zdiv/

Доброоо...ова платен пропаганден напис е или шо???

Бог да чува и да брани!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by king on Чет Мар 10 2016, 22:16

А да престанеш да го читаш либертето!

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Чет Мар 10 2016, 22:20

Ех... а оти?

На кое друго место ќе видев ова нешто шо и да е... ?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by concrete on Чет Мар 10 2016, 22:59

......усниве незнаеш дал и се од уста ил од минџа, чоек може да се збуни у сумрак.... confused
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Чет Мар 10 2016, 23:06

Ама види ти се молам како е опишана:

Таа е вамп, таа е фатална , со умерена доза на сексапил кој буквално турка од нога. 

....


Олгица е лецетворение на модерна македонска жена со висок стил што кај нас е како ретка егзотична птица. Барем во Македонија, бизнис жените од нејзин калибар  се реткост. 

Мислам.. ШООООО???!!!

И? шо мислите дека е поентата на текстот чунки јас изгледа сум апла глупа па не разбирам шо е со писаниево... посебно дека женава не ја наоѓам ич во то описот.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by king on Пет Мар 11 2016, 00:14

Aбе шо ја тркалаш толку ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Пет Мар 11 2016, 08:03

Оти на млади жени и чупиња му се создава многу, многу погрешна слика дека ова пластичниве карикатури згрешени се убај и битни...

ете зато!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by VOL on Пет Мар 11 2016, 08:15

Pa onakvi se bas za da se dopadnat na mazite.
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Пет Мар 11 2016, 08:19

То е проблем на мажите кои пак се небитни во муабетов.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by concrete on Пет Мар 11 2016, 11:56

чучулига напиша:То е проблем на мажите кои пак се небитни во муабетов.
...добро де... лезбејките тоа го прават за да се допаднат...сексуално ..на другите жени.... Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Пет Мар 11 2016, 14:11

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

не ви е проблем гледам промоцијата на тие такви шо изгледа одат кај ист хирург....

доброоооооо

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by concrete on Пет Мар 11 2016, 15:47

чучулига напиша:Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

не ви е проблем гледам промоцијата на тие такви шо изгледа одат кај ист хирург....

доброоооооо
појасни... Shocked
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Пет Мар 11 2016, 15:49

Нема шо да се појаснува, посебно доколку ова апла очигледен тренд со мелити, олгици и други такви ич не ви западнало во око...

а и неќам.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by concrete on Пет Мар 11 2016, 15:51

нулл проблемо... Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 13 of 20 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот