Општи муабети - општо

Страна 6 of 20 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next

Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by VOL on Саб Мар 28 2015, 19:28

ostaj ti toa, daj nekoja princeza najdi, da izmesame..tecnosti Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Саб Мар 28 2015, 19:32

Е мене ме најде за наоѓање принцези... принц Боге се движи во такви кругој не јас!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by VOL on Саб Мар 28 2015, 19:40

ajde be, sega, pa ti go najde Boge...
a go znaes onoj.. Boge?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Саб Мар 28 2015, 19:46

Боге парнаџијата само, Бог да го прости.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by VOL on Саб Мар 28 2015, 19:53

чучулига напиша:Боге парнаџијата само, Бог да го прости.
znaci ne go znaes onoj Boge??
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Саб Мар 28 2015, 20:02

Принц Боге?

Не го знам.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by VOL on Саб Мар 28 2015, 20:04

ne princ Boge. onoj Boge.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Саб Мар 28 2015, 20:06

Не.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by king on Нед Мар 29 2015, 22:15

Чучулига .... ти си по овие работи

https://www.fxlider.com/mk/RegisterReal1/?tag=50$bonus&tag1=faktorlink

..ова ...вистина или како и најчесто ..превара некоја?

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by VOL on Нед Мар 29 2015, 22:20

Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Нед Мар 29 2015, 22:26

Не сум запозната со FXLider Македонија.

Имаше нешто сега бргу за Forex ...

од прицип (шпекулација со валути, посебно на такво ниво) не се заинтересирав ич за Forex.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by VOL on Сре Апр 01 2015, 19:31

Nora Shakjiri  ke se mazi Cool 
so decko i... se znaele petnaesetija godini i sega ke se zemale..

ke probam da najdam slika.. imase vcera na TV.
 --------------------------------------------
AAA... FUk!!! Very Happy Very Happy Very Happy
ama me zaebaa Laughing Laughing Laughing  ovoj Brane bil! Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing
http://almakos.com/showbiz/53150-nora-shaqiri-ne-krahet-e-cervenkovskit.html
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by VOL on Сре Апр 01 2015, 19:34

avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Сре Апр 01 2015, 19:36

А шо?

Нора си ја сакал?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by king on Вто Апр 14 2015, 10:02

Дали е на повидок нова перфидна пљачка ...... на ONE ... во последно време некако не му оди баш добро ...
...колку што знам и е на  барабан за продажба ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Вто Апр 14 2015, 19:13

Ако сите сме само малку поќе вакви:

http://stil.kurir.rs/lifestyle/trazio-je-hranu-u-dubretu-a-onda-je-naisao-na-nju-gest-koji-je-dirnuo-ceo-svet-foto-clanak-25970

светот има шанси да биди многу поубав за многу луѓе.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by concrete on Вто Апр 14 2015, 20:02

чучулига напиша:Ако сите сме само малку поќе вакви:

http://stil.kurir.rs/lifestyle/trazio-je-hranu-u-dubretu-a-onda-je-naisao-na-nju-gest-koji-je-dirnuo-ceo-svet-foto-clanak-25970

светот има шанси да биди многу поубав за многу луѓе.
...не заебааај..... Shocked
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Вто Апр 14 2015, 20:08

Е шо?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Пет Апр 24 2015, 17:19

најозбилно...

со душа дочекав дека сестра ми после редукција на дојки е во ред.

Ојде од К на Б... шо ќе излези од то .... мисимммм, госпоЏо, ти е се роди со Ц....

ама ај нека ти биди.

Муабетот ми е, како то типките клават ДД а појма немат за то?

И како бива то да се привлечни, вештачките ДД ?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by concrete on Пет Апр 24 2015, 19:20

чучулига напиша:најозбилно...

со душа дочекав дека сестра ми после редукција на дојки е во ред.

Ојде од К на Б... шо ќе излези од то .... мисимммм, госпоЏо, ти е се роди со Ц....

ама ај нека ти биди.

Муабетот ми е, како то типките клават ДД а појма немат за то?

И како бива то да се привлечни, вештачките ДД ?
....не ми е позната класификацијава по величина Question
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by чучулига on Пет Апр 24 2015, 19:25

Од Е не К-моја грешка ојде на Б...

е то е де..

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by VOL on Пет Мај 01 2015, 07:32

avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by concrete on Пет Мај 01 2015, 10:09

VOL напиша:
..пак фантјеки , нашиве социјалисти пукаат петарди.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by king on Пет Мај 01 2015, 19:00

Нели беше забрането миење коли во реки ... Very Happy Twisted Evil Twisted Evil

http://mkd-news.com/poplaveni-izletnitsite-treska-nadojde-avtomobilite-im-zavrshija-vo-voda-foto/

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by VOL on Пет Мај 01 2015, 19:21

ja utre ke unistuvam prirodna okolina.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
so znam, malku sum "staromoden" kolku znam VTORI bese za izleti
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Општи муабети - општо

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 20 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот