Закани во светот во 2015 година

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Закани во светот во 2015 година

Пишување by king on Чет Јан 08 2015, 10:48

На

http://lokalno.mk/12-predviduvanja-za-zakanite-vo-svetot-vo-2015-ta/

се изнесени 12 возможни закани ...
Кои од нив се реални и каква врска имаат со нас?

12-ТА ... е мошне интересна....
avatar
king

Posts : 9236
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот