Негативна комуникација Ветерница

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by чучулига on Чет Јан 08 2015, 12:39

Фала, фала.... фала...

Го користам овој момент да се заблагодарам на најблиските кои секогаш ме поддржуваа во моите намисли... и посебно чучулиг кој најмногу допринесе во мојот развој (почнува оркестарот да свири музика - знакот за доста дробиш).... фала на сите!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by VOL on Чет Јан 08 2015, 12:41

eve edna za noviot moderator
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by VOL on Чет Јан 08 2015, 12:42

Vrabec, ke ima , priem, nesto, zabava...bombonjeri, badel...?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by чучулига on Чет Јан 08 2015, 12:44

Laughing Laughing Laughing

Како да не... само ќе го чекам роденденот со едно да поминам. 

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by VOL on Чет Јан 08 2015, 13:16

ej, vrabec, sea pojke ke te gibam. ke se kurcis?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by чучулига on Чет Јан 08 2015, 13:18

Цк.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by VOL on Чет Јан 08 2015, 13:26

a.. vrabec. sega ke moras da se otvoris za javnost. posto eve ke ti kvicime  ako nesto ne ni e pravo, neli , ( dodusa ovde se koristat zalopojki i prestavki  za baniranje na goveda , do moderator)
sea e mozam da ti pisam pp?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by чучулига on Чет Јан 08 2015, 13:33

Се' си останва ко шо беше.

Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by VOL on Чет Јан 08 2015, 13:40

e nemoze se da si "ostanva ko so si bese"
so ako ti kvicam deka osa me vlece za kiki, a ne sakam da se zalam javno?

ee, pa ti od odma pocna da se qrcis ,a rece ck.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by чучулига on Чет Јан 08 2015, 13:51

Laughing Laughing Laughing

еееее... шознам.

а на кингот да му се пожалиш во таква ситуација, м? Ионака него поќе му оди муабетот со Оса, па тој би имал поќе влијание кај неа за да престани таја да те трга за кикици.

Видиш како ми текнува! Ко на голема!!!

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by VOL on Чет Јан 08 2015, 14:10

ja ako sakam na kingot da mu se zalam, nego ke mu pisam.
a ti ako si moderator ovde, treba ti da ureduvas,nema nekoj nad glava da ti dezura tebe zaradi tvoi kaprici, taka?

vidis kako ne ti do-teknuva. imas uste do golema..
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by чучулига on Чет Јан 08 2015, 14:14

Видиш, ти си овде во грешка.

на првата страна на темава се' то е убо разбрано.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by reiter on Чет Јан 08 2015, 17:30

king напиша:Како трет би го предложил
reiter  во политикаЧЕТВРТИ

КНЕЗ ...  вести од светот

и за чучулига имам идеја ... но прво да отвориме подфорум ..ОПШТИ МУАБЕТИ
кинг,не бива.Едноставно никогаш не сум бил модератор и немам никакво познавање од користење на форумски алатки за модератор(мислам дека така се кажуваат) така што би можел да направам само поголема збрка.Некој друг кој има барем малку искуство со модерирање би бил полн погодок.
avatar
reiter

Posts : 166
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by king on Чет Јан 08 2015, 19:10

ОК... ако се проблем алатките ... 5 минути работа за совладување се
... сега чекам од ОЅА  одговор за старт магазин
...и од knez одговор .... за политика и вести од светот

...VOL е прифатен ... инагуарацијата ... наскоро ..
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by king on Чет Јан 08 2015, 19:22

предлог, понуда, за модератор на ПОЛИТИКА има и

centarec
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by VOL on Чет Јан 08 2015, 20:14

uups. za sto sum prifaten?
(nemoj samo da napise nekoj za nesto psiho-mentalno, tamu sum odamna Twisted Evil )
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by чучулига on Чет Јан 08 2015, 20:16

За модератор бе В. така читам онде.

Честито!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by VOL on Чет Јан 08 2015, 20:16

cekaj, cekaj. na sto toa...?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by чучулига on Чет Јан 08 2015, 20:18

Е то не пиши.

На некој од подфорумите сигурно Razz Razz Razz

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by VOL on Чет Јан 08 2015, 20:22

more vrabec.

ke te skrsam
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by concrete on Чет Јан 08 2015, 20:23

VOL напиша:more vrabec.

ke te skrsam
..полецка бе ..таа не е мечката , таа е убавата скво.... Wink
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by чучулига on Чет Јан 08 2015, 20:24

Оти бе В, оти?

дими другарчиња сме... и плус, го виде видеото со италијанските дечиња?

ЕвеПоследната промена е направена од чучулига на Чет Јан 08 2015, 20:27. Мислењето е променето 1 пати

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by чучулига on Чет Јан 08 2015, 20:25

concrete напиша:..полецка бе ..таа не е мечката , таа е убавата скво.... Wink

А ти си конкрит предобриот за кој сите се убави весели и мили

Smile Smile Smile

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by concrete on Чет Јан 08 2015, 20:32

чучулига напиша:
concrete напиша:..полецка бе ..таа не е мечката , таа е убавата скво.... Wink

А ти си конкрит предобриот за кој сите се убави весели и мили

Smile Smile Smile
..не релативизирај,  јас сум ептен табиетлија.., со надалеку префинет вкус и ептен шкрт на комплименти..... Cool
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by VOL on Чет Јан 08 2015, 21:58

cuculiga, koj e cuculig na forumumov?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Негативна комуникација Ветерница

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот