Џорџ Сорос

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by VOL on Саб Јан 10 2015, 17:31

Centarec напиша:вол ај да смирам топката. пошто те вреѓа тебе моето пишување на државата со мала буква, извини ќе се поправам.

тоа што сум ја разочаран од држава е мое лично право али правописно ајде ќе се поправам чисто ради муабетот за негативност позитивност на форумов кој јебига остана едино место за вакви дебати.

исто така, сакам да ти заприметам што пишуваш на латиница што е за мене лично исто навредливо према државата каде што официјално писмо е кириличното за што мислам дека и другите ќе се сложат освен ако немаме овде двојни стандарди.

истиов муабет го имав со нцд на воденица кај што ми запримети зашто Македонија не сум ја пишувал со голема буква а он освен латиница друго писмо не употреби.


ne ti ide gramatika, a? Laughing

ostatokot ke go dobies na PP.
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by VOL on Пет Јан 23 2015, 22:22

avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by concrete on Пет Јан 23 2015, 22:43

....свашта....јес да Европа во моментов е кармакараш , јес да американци ја сјебаа ко жути мачор,по незнам кој пут....ама мислам дека веќе медицините кои ги продава овој веќе немаат дејство.
Ако во теков на годинава европјаниве не излезат до даска кретени и допуштат пак да ги извозат и им испровоцираат полу војна на северот и цела катстрофа на југот...тогаш сорос и неговите пајташи од волстрит и од вирџцинија , ќе можат само да се сликаат за успомен и дуго сеќавање... Cool
avatar
concrete

Posts : 6676
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by Centarec on Саб Јан 24 2015, 01:54

ма ајде све је то кемитреилс и хаарп пуштен од рептили.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by concrete on Саб Јан 24 2015, 09:29

Centarec напиша:ма ајде све је то кемитреилс и хаарп пуштен од рептили.
Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6676
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот