Џорџ Сорос

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by чучулига on Сре Јан 07 2015, 01:33

За тебе кафанска песна треба да напиши некој.

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by VOL on Сре Јан 07 2015, 01:36

nemoj ziti mlados- nemoj samo kafaanska, imam kosmari od ovaa meanava
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by чучулига on Сре Јан 07 2015, 01:39

VOL напиша:nemoj ziti mlados- nemoj samo kafaanska, imam kosmari od ovaa meanava

Ко Маријанти звучиш...

то настрана, до кај сме со Сорос?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by VOL on Сре Јан 07 2015, 01:41

ti nemas muabet so mene za soros. onoj ima. ama begat.
oti be tikvi se prajte, vi kazav oti ke dam dokaz licno.coeko si prasa dali ima nekoj so znaj , jas kazav ima. so e matno, so sakas sega ti?
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by чучулига on Сре Јан 07 2015, 01:42

Да знам.

Не е тешко да се замисли.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by чучулига on Сре Јан 07 2015, 01:43

Ти дрмна некоја вечерва?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by VOL on Сре Јан 07 2015, 01:45

oti be nikoj ne docituva ko so treba, tuku si praj kako mu cini...
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by VOL on Сре Јан 07 2015, 01:45

чучулига напиша:Ти дрмна некоја вечерва?

jas? ne be. ne drmam .
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by чучулига on Сре Јан 07 2015, 01:46

Laughing Laughing Laughing

откорнуваш?

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by concrete on Сре Јан 07 2015, 01:48

..Сорос е веќе кукла , Дивка, т.е. замена за црну кафу...веројатно кај и да е ќе почнат да го палат закачен ко пињата(влијание на сценариово на  VOL) на стапче по плоштади. Реално ќе наебат соросоидите..кои мислат дека се соросови , а нив всушност некој друг заебан ги влече за нос и ги с'ска . Ќе наебат секаде од Папауа Нова Гвинеа, преку Узбекистан и Русија... до Македонија...кукавна че им мати бити... Cool
avatar
concrete

Posts : 6679
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by чучулига on Сре Јан 07 2015, 01:49

Конкрит, ти пак ништо за Сорос химселф.

ц ц ц

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by concrete on Сре Јан 07 2015, 01:52

..не бе..само така ти се чини од првата чашка текила.. Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6679
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by чучулига on Сре Јан 07 2015, 01:53

Абе ти си, ти си... предобар.

Smile Smile Smile

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by concrete on Сре Јан 07 2015, 01:58

чучулига напиша:Абе ти си, ти си... предобар.

Smile Smile Smile
хе..а поручеква една ми рече дека толку сум ја повредил што и се гади од мене,....гуска нели???? Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6679
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by чучулига on Сре Јан 07 2015, 02:00

појма немам... од чучулигите сигурно не е.

Smile Smile Smile

А уствари, ти шо упропасти? М?

Suspect


Последната промена е направена од чучулига на Сре Јан 07 2015, 02:01. Мислењето е променето 1 пати

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by YAS on Сре Јан 07 2015, 02:00

concrete напиша: првата чашка текила.. Very Happy Very Happy
Tekila ...  http://doktori.mk/element/view/5193e0669456c/domasna-rakija-od-lek-do-otrov

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by чучулига on Сре Јан 07 2015, 02:02

Оти бе, оти не ти се верва дека не' има скроз поинакви?


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by YAS on Сре Јан 07 2015, 02:10

Bi ti odgovoril koga bi znael koi ste tie vie, koi ste skroz poinakvi... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by чучулига on Сре Јан 07 2015, 02:13

Јас и тие ко мене. И сите други кои не добиваат адекватна застапеност. Би сакала да речам.

И?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by YAS on Сре Јан 07 2015, 02:17

Definiraj "Јас и тие ко мене"...Po moznost i objasni mi kade , vo koi oblasti od zivotot ili opstestvoto ne dobivate adekvatna zastapenost...

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by чучулига on Сре Јан 07 2015, 02:26

Оооооо.....

па да, тешко е да бидиш застапуван кога цело време сакаш да бидиш невидлив.

Да. Во право си YAS.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by YAS on Сре Јан 07 2015, 02:40

чучулига напиша:Оооооо.....

па да, тешко е да бидиш застапуван кога цело време сакаш да бидиш невидлив.

Да. Во право си YAS.
A ti mislis deka dovolno si gi obrazlozila svoite stavovi za da ne bides nevidliva???

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by чучулига on Сре Јан 07 2015, 02:42

А ти мислиш дека сум OSA глупа па со име презиме и слики овде дремам невидливост?

Пффф!

Мене ми значи мојата невидливост.

То е то шо таквите ко тебе не можат да го разберат, се би продале да станат видливи.

То е разликата и то да ти биди јасно.


Последната промена е направена од чучулига на Сре Јан 07 2015, 02:51. Мислењето е променето 1 пати

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by YAS on Сре Јан 07 2015, 02:48

Nejasna si.Zosto mislis deka Osa e dovolno zastapeni, a ti i takvite kako tebe ne se?

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by чучулига on Сре Јан 07 2015, 02:53

Неќам да те вознемирам ама, ти си баш ОСА.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Џорџ Сорос

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот