Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Страна 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by чучулига on Пет Јан 30 2015, 03:05

ама во кафич цеден сок има и од кората.... а во кората шо нема, уште опенхајмер химселф фали.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12776
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by king on Пет Јан 30 2015, 03:05

чучулига напиша:ок.
не се зезам ...
... види ги ознаките на адитивите ... и спореди ги со листата на непожелни ...
... има финта ...
..производителите на прехрамбени производи со ситни букви точно ги набројуваат адитивите ... па ти читај ако немаш друга работа ... важно они те предупредиле..пред да купиш ..

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8771
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by king on Пет Јан 30 2015, 03:07

п.с.
...несакајки почнавме .... убава тема ..

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8771
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by чучулига on Пет Јан 30 2015, 03:07

знам... и пак, фала.

слаба сум на цедевитата ради детството.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12776
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 03:13

ehh. vo kafic moze i so se lisja da ti cedat, plodot se cedi a ne korata.. a toa doma..

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13783
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by king on Пет Јан 30 2015, 03:14

цедат или сецкаат со се корења у блендер

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8771
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 03:16


_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13783
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by concrete on Пет Јан 30 2015, 10:14

не бригајте.., мутирани сте, па адитиви и остало ви се градежен материјал...
..да ви дојде којим случајем Диоген на гости , во акцијата барам човек, и да му дадете сокче, ќе ви претне у дневна  за 20 секунди отруен. Всушнист не ќе ни може да ви дојде ..уште на првите 100 чекора ќе рикне од труење со загаден воздух и  смртоносен шок од високо децибелска врева....т.е. убиствени шумови... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
..затоа уживајте во животот, одамна не сте антички, па ни ренесансни луѓе.... туку мутанти..

concrete

Posts : 6181
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by king on Пет Јан 30 2015, 10:16

concrete напиша:не бригајте.., мутирани сте, па адитиви и остало ви се градежен материјал...
..да ви дојде којим случајем Диоген на гости , во акцијата барам човек, и да му дадете сокче, ќе ви претне у дневна  за 20 секунди отруен. Всушнист не ќе ни може да ви дојде ..уште на првите 100 чекора ќе рикне од труење со загаден воздух и  смртоносен шок од високо децибелска врева....т.е. убиствени шумови... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
..затоа уживајте во животот, одамна не сте антички, па ни ренесансни луѓе.... туку мутанти..
Ова болеше ...
...

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8771
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by чучулига on Пет Јан 30 2015, 10:17

Јас ко ќе сум излезена то го пијам. 

Дома сум на вода. Водата ни е супер. За гости имаме избор домашни сокој од плодови или цвеќиња од планината.

Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12776
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 10:24

Hipik.

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13783
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by чучулига on Пет Јан 30 2015, 10:32

Трихагер ме вели чоекот. Понекогаш. 

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12776
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 12:06

Za coekot Miller light edno.
Od NC

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13783
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by чучулига on Пет Јан 30 2015, 12:09

Чоекот пие бомбај сефајр со тоник најчесто.

Или пак тенгереј или хендрикс со тоник.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12776
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 12:14

E toa bomba ti da mu kupis..

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13783
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by чучулига on Пет Јан 30 2015, 12:15

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12776
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пет Јан 30 2015, 16:42

Ako mi dopizdi nekoj so sila ima da go legnam na kauch.Vodite smetka !

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Kezhman velichanstveni on Вто Фед 03 2015, 23:52

Sakav da napisham neshto za raznite karakteri na forumov,ama mnogu malku sme za da vlozhuvam takov trud !

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by VOL on Вто Фед 03 2015, 23:53

pa da ti zastedam trud, ako sakas..

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13783
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by VOL on Вто Фед 03 2015, 23:54

aj publika ke ti bidam Twisted Evil

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13783
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by concrete on Саб Фед 07 2015, 11:19

...а јас си купив ново слушно апаратче... Wink

concrete

Posts : 6181
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Kezhman velichanstveni on Саб Фед 07 2015, 11:30

Sakav neshto da napisham za karakterite na nekoi chlenovi i za fobiite ,ama se otkazhav bidejki  ne vredi da se poishuva za chetiri ili pet posetiteli.Nema esencija !

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by VOL on Саб Фед 07 2015, 12:57

ima be esencija. se stava u zimnica.


_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13783
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Kezhman velichanstveni on Саб Фед 07 2015, 14:42

Vikaat : "Da bil telefonot dobar,ne bi go daval T-Home za eden denar !

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by VOL on Саб Фед 07 2015, 14:46


_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13783
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот