Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Страна 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Kezhman velichanstveni on Чет Јан 29 2015, 16:13

Samo da se znae deka najseriozen sum koga se raboti za zdravje,seksologija i psihologija !
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by gestapo on Чет Јан 29 2015, 16:59

Doktore...

ima li problem ako go stavam vo petok navecer a go izvadam vo sabota sabajle...?
avatar
gestapo

Posts : 175
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Kezhman velichanstveni on Чет Јан 29 2015, 23:21

gestapo напиша:Doktore...

ima li problem ako go stavam vo petok navecer a go izvadam vo sabota sabajle...?

Vo princip nema.No ti gospodine eden izgleda si zagoren kako kaubojska tava.Na skala do 10 ti si 19 !
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by king on Пет Јан 30 2015, 00:48

Кежмане спремај ординацијата и трљај раце ....
..пациенти ѕиркаат ....
сите имаат кинговска и воловска препорака

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 00:51

so crven pecat Laughing
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пет Јан 30 2015, 00:55

Da ! Povelete,slobodno vlezete !
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by king on Пет Јан 30 2015, 00:59

Ајде TOYS  повели ти прв ...
..не се срами ...
.. тебе ти е најпотребен докторот ...
..ургентните случаи имаат предност ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пет Јан 30 2015, 01:02

Ako e urgenten odma neka legne na kauchot !
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 01:04

ne moze da legne, posto mu smeta kosuljata.. so rakavite.. vrzani nazad.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by king on Пет Јан 30 2015, 01:05

Прво сестрата со клизмата прати му ја ....
... не е ред да ти го унереди каучот ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 01:10

"polozaj-Zauz-MI!!"
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by king on Пет Јан 30 2015, 02:43

VOL напиша:"polozaj-Zauz-MI!!"
грешка си .... ги легнува на левата страна у фетус положба

..сликата одговара за аналоскопија ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 02:48

ebago.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by king on Пет Јан 30 2015, 02:49

У секој случај е ...еба го

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 02:50

otide kezman da vozi bicikl.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 02:54

vrabec, so pies ti inace.. mislam , stvarno?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by чучулига on Пет Јан 30 2015, 02:56

топло чоколадо или цедевита најчесто...

од алкохол, пиво или вино, зависи од време и пригода.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 02:57

doobro Very Happy
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by чучулига on Пет Јан 30 2015, 02:58

ти шо пиеш?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 03:00

uu.. se'. Wink
koga se praam fraer - jegermaister..ali brzo se otfraeruvam, posto skapo to..Smile

pivo. rakii - poslabo.vino ne smeam..
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by king on Пет Јан 30 2015, 03:00

чучулига напиша:топло чоколадо или цедевита најчесто...

од алкохол, пиво или вино, зависи од време и пригода.
Мани ја .... жив отров е ... чиста хемија

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by чучулига on Пет Јан 30 2015, 03:01

ок.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 03:02

rece "ok" -i ja mana Laughing
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by чучулига on Пет Јан 30 2015, 03:03

king напиша:
чучулига напиша:топло чоколадо или цедевита најчесто...

од алкохол, пиво или вино, зависи од време и пригода.
Мани ја .... жив отров е ... чиста хемија
фала кинг.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 03:03

u pravo e king. 
ja cedam ovosje sto ke najdam po frizider, i taka.. mesto hemivita.. Very Happy
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот