Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Страна 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by concrete on Пет Јан 23 2015, 16:02

...видете вака сеа, овој Кежман од одма ќе дотрча, ако најдете некоја пријателка, или некој кој ептен добро глуми женско... па уште и да гњури на здив....и си напраи ник М.А.R.I.N.A  има да дојури ко млад мајмун на сочна смоква. Ќе се налепи и раскокодака , нема да можеме после ни со шпакла да го истругаме....

concrete

Posts : 6181
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Laba on Пет Јан 23 2015, 16:03

зар има и такви, конкрете

Laba

Posts : 395
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by concrete on Пет Јан 23 2015, 16:04

..какви????

concrete

Posts : 6181
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by чучулига on Пет Јан 23 2015, 16:04

Laba напиша:па и ова барање на тема за муабет е муабет Wink
а самото тоа што е тешко да отвориме муабет оди во контекст на она што го кажав. Smile

Laughing

само за мене важи ова или и за тебе? Smile

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12776
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Laba on Пет Јан 23 2015, 16:05

ајде нека важело и за мене, да не се натегаме сега Smile

Laba

Posts : 395
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by чучулига on Пет Јан 23 2015, 16:07

Е добро... и шо ти текна на оринацијава?

Си другарувате со кежман?

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12776
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Laba on Пет Јан 23 2015, 16:07

конкрит, тебе те мачи дали сум машко кое се преправало во женско?

Laba

Posts : 395
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Laba on Пет Јан 23 2015, 16:08

пуффф.. па поголем дел од овој тн разговор помина во душкање и кружење оддалеку.
ете онака ми текна за да мислите дека сум била кежман Smile Smile

Laba

Posts : 395
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by чучулига on Пет Јан 23 2015, 16:10

Laba напиша:пуффф.. па поголем дел од овој тн разговор помина во душкање и кружење оддалеку.
ете онака ми текна за да мислите дека сум била кежман Smile Smile
Па шо знам...

јас обично конкретно зборам на конкретна тема...

овде, не знам шо да кажам.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12776
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Laba on Пет Јан 23 2015, 16:11

Smile

Laba

Posts : 395
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Laba on Пет Јан 23 2015, 16:12

јас сум реална. само што ми е интересно кога вака некој од сомнежи не знае ни што да разговара.

Laba

Posts : 395
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by чучулига on Пет Јан 23 2015, 16:14

Абе шо сомнеж?

На темава шо да кажам? 

За шо е ординацијава?

Општа медицина, нешто друго?

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12776
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by concrete on Пет Јан 23 2015, 17:04

Laba напиша:конкрит, тебе те мачи дали сум машко кое се преправало во женско?
....апсолутно не......што и да си ....црвенокоса си, гњуриш  на здив , што е реткост денес, забавна си , а и си имала секс под вода.....не е могуќе да си мушко...
Нема такво, толку маштовито. Very Happy Very Happy Very Happy
И не го тупи.., немам ништо против тебе што и да си. Од каде овде стана вообичена навика , однесување на нож ко у провинциска арена.... Cool

concrete

Posts : 6181
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by concrete on Пет Јан 23 2015, 17:05

чучулига напиша:Абе шо сомнеж?

На темава шо да кажам? 

За шо е ординацијава?

Општа медицина, нешто друго?
пааааа Кежман се фалеше дека е Виенски дипломец... Cool

concrete

Posts : 6181
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by king on Пет Јан 23 2015, 20:02

Koj спомна .... натегање .... Very Happy

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8771
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пет Јан 23 2015, 22:44

Ovde veke treba konziliumot da zasedava !

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by king on Пет Јан 23 2015, 23:16

Конзилиумот е спремен

Председател ... king
Членови .......... VOL и чучулига

Надзорен орган .... concrete


Објект на обсервација:  xxxxxx xxxxxxxxxxxxx

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8771
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пет Јан 23 2015, 23:32

Da pochneme so razgleduvanje na slikite za avatarite !

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by VOL on Пет Јан 23 2015, 23:35

koga ke stavis ti mozebi.. a?

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13783
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Kezhman velichanstveni on Саб Јан 24 2015, 00:07

king напиша:Конзилиумот е спремен

Председател ... king
Членови .......... VOL и чучулига

Надзорен орган .... concrete


Објект на обсервација:  xxxxxx xxxxxxxxxxxxx

Pa pochnete! Eve imate konzilium!

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by VOL on Саб Јан 24 2015, 00:08

tvoja e temava, na tebe se ceka..

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13783
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Kezhman velichanstveni on Саб Јан 24 2015, 00:13

concrete напиша:
Laba напиша:конкрит, тебе те мачи дали сум машко кое се преправало во женско?
....апсолутно не......што и да си ....црвенокоса си, гњуриш  на здив , што е реткост денес, забавна си , а и си имала секс под вода.....не е могуќе да си мушко...
Нема такво, толку маштовито. Very Happy Very Happy Very Happy
И не го тупи.., немам ништо против тебе што и да си. Од каде овде стана вообичена навика , однесување на нож ко у провинциска арена.... Cool

Zhivotot za nekoj e majka ,za nekoj Musharaf !

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Laba on Саб Јан 24 2015, 01:35

"concrete напиша:
апсолутно не......што и да си ....црвенокоса си, гњуриш на здив , што е реткост денес, забавна си , а и си имала секс под вода.....не е могуќе да си мушко...
Нема такво, толку маштовито. Very Happy Very Happy Very Happy
И не го тупи.., немам ништо против тебе што и да си. Од каде овде стана вообичена навика , однесување на нож ко у провинциска арена.... Cool"


си се помачил да напишеш многу работи, како затегнат федер , се во еден пост.
но, што ако се доведеш во ситуација да се засрамиш?


ее, вакви тинејџери, што уште читаат еротски стрипови од мама украдени, одамна се демоде, конкрит. Wink

Laba

Posts : 395
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Centarec on Саб Јан 24 2015, 01:50

вака сељачки се пуштавме пред 15 години на мирц. мислаааам конкрит.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Laba on Саб Јан 24 2015, 01:56

види, еднаш селанец, секогаш селанец, иако селаните имаат свој кодекс на однесување , а сељаците ...Smile

Laba

Posts : 395
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Повелете во ординацијата на Kezhman velichanstveni

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот