Разни вести, онака без врска

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by concrete on Пет Мај 01 2015, 10:02

VOL напиша:Lelee..
http://vest.mk/?ItemID=688CA4A32248C44097025DF8DA70519D

Досие - Ќе се легализира ли марихуаната за медицински потреби во Македонија?
Пред некој ден погледав едно видео материјалче околу вакцините...приказната е многу поучна. Ако се знае како КОНОПОТ стана анатемисана билка , се станува јасно. Некој од свои бедни, себични и дрчни причини го дупи светот...упорно и упорно. Wink

concrete

Posts : 6172
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by king on Пет Мај 01 2015, 17:40

Ха  ааааааа...
... шоферот на зајкото денес го искршил она голееемото ауди ....

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by VOL on Пет Мај 01 2015, 17:42

ijaa.. i on imal od dzinovskite audiii..iii... Laughing Laughing Laughing

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by чучулига on Пет Мај 01 2015, 17:44

ЗалЉучок... дпмнеовците живи се јадат оти ауди не му дава.

јбг.

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by VOL on Пет Мај 01 2015, 17:50

boze isuse i sveti Marks.... najverojatno na svetot ima samo dva tipa na avtomobili.. dzinovski audi i malo audi za mindzi.  site drugi se vozat ili vo riksi ili peski odat.
ama, posto najverojatno dzinovskiot ogromen neverojaten model koj e eden i edinstven na planetava, i mora da se znae em da se tropne ( od vrata na vrata, de..) sekade za takva pojava.. cudno kako postoi i drug vid na audi i uste nekoj tamu dolu smrtnik ima pravo na posed na takov ... zver!.
pa uste go lupnal, neli tie avtomobili bea nelupajukji, nameneti samo za posebna polubogovska kasta...ona, kao, go lupas a on sam se poprava ( dzinovskiot model de..)

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by чучулига on Пет Мај 01 2015, 17:54

Извини Вол... комплекс некој, нешто.... шо те мачи бе чоек?

Немојш да преболиш основни вистини и си прајш филмој, драми....

шо ти е маката?

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by VOL on Пет Мај 01 2015, 17:57

kakvi vistini bre, kakvi fimovi , sto tropas, i kade tropas, dali si voopsto svesna..
("osnovni vistini.." Laughing Laughing Laughing  bozeee..)

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by чучулига on Пет Мај 01 2015, 17:59

Ти драмиш три дена веќе!!!

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by VOL on Пет Мај 01 2015, 18:00

cibe bre.

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by чучулига on Пет Мај 01 2015, 18:01

Шо значи то?

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by VOL on Пет Мај 01 2015, 18:02

pa to ti dodje ko poziv za parenje.

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by чучулига on Пет Мај 01 2015, 18:04

Глупости.

Ти ќе бришиш офтопици или јас?

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by VOL on Пет Мај 01 2015, 18:06

aj sedi si mirna.

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by чучулига on Пет Мај 01 2015, 23:21

concrete напиша:
VOL напиша:Lelee..
http://vest.mk/?ItemID=688CA4A32248C44097025DF8DA70519D

Досие - Ќе се легализира ли марихуаната за медицински потреби во Македонија?
Пред некој ден погледав едно видео материјалче околу вакцините...приказната е многу поучна. Ако се знае како КОНОПОТ стана анатемисана билка , се станува јасно. Некој од свои бедни, себични и дрчни причини го дупи светот...упорно и упорно. Wink
Абееее ај...
 невозможни работи!!!

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by concrete on Пет Мај 01 2015, 23:24

чучулига напиша:
concrete напиша:
VOL напиша:Lelee..
http://vest.mk/?ItemID=688CA4A32248C44097025DF8DA70519D

Досие - Ќе се легализира ли марихуаната за медицински потреби во Македонија?
Пред некој ден погледав едно видео материјалче околу вакцините...приказната е многу поучна. Ако се знае како КОНОПОТ стана анатемисана билка , се станува јасно. Некој од свои бедни, себични и дрчни причини го дупи светот...упорно и упорно. Wink
Абееее ај...
 невозможни работи!!!
????? Question

concrete

Posts : 6172
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by чучулига on Пет Мај 01 2015, 23:27

Ти си видел дека конопот е прогласен за нелегален по откровението на ацетилината киселина???

Абе ајјјј....

-------

http://veternica.macedonianforum.net/viewtopic.forum?t=292

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Разни вести, онака без врска

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот