Форумски статистики

Go down

Форумски статистики

Пишување by king on Саб Јан 03 2015, 18:40

Па да погледнеме ... од кај почнавме и до кај стигнавме ...
... форумов почна од пред една година ...  беше такаречи пасивен форум до пред пар месеци ...

еве една сликичка ..извод од статистиките

avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумски статистики

Пишување by concrete on Саб Јан 03 2015, 19:02

...king.., цар си!!!
avatar
concrete

Posts : 6679
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумски статистики

Пишување by king on Пон Јан 05 2015, 10:47

updateдекември го завршивме со во просек со 100 поста дневно ... што е добро ...тек два месеца како така фунционираме ко нешто што личи на форум

а сега Јануар еве за нецели пет дена сме многу блиску до во просек од 200 поста дневно ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумски статистики

Пишување by king on Саб Јан 10 2015, 17:04

Ајде уште малку форумски статистики

Топ листа на самоцензура т.е. членови кои си имаат најповеќе постови избришани сами на себе...

1. YAS ...27 поста
2. ОЅА ... 18 поста
3. Kezhman velichanstveni ...12 posta

Доктурот само синоќа за саат време ..дури 5 поста

avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумски статистики

Пишување by concrete on Саб Јан 10 2015, 17:38

не е фер, уништува вредни текстови.. Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6679
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумски статистики

Пишување by king on Нед Фед 01 2015, 01:06


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумски статистики

Пишување by Kezhman velichanstveni on Нед Фед 01 2015, 15:33

king напиша:Ајде уште малку форумски статистики

Топ листа на самоцензура т.е. членови кои си имаат најповеќе постови избришани сами на себе...

1. YAS ...27 поста
2. ОЅА ... 18 поста
3. Kezhman velichanstveni ...12 posta

Доктурот само синоќа за саат време ..дури 5 постаOva e nekoja luda rabota ! Vakvo neshto do sega nemam videno na forum!Jas tri dena ne sum na forum a king vika deka samo sinojka sum izbrishal 5 posta ?
Do koga so lazhni nickovi nekoj ke manipulira !
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумски статистики

Пишување by чучулига on Нед Фед 01 2015, 16:27

А добро, оние датумите за шо служат Кежмане???

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумски статистики

Пишување by Kezhman velichanstveni on Нед Фед 01 2015, 16:50

Datumite sluzhat za na baba ti cantijanite ! Koj normalen na 31.01.2015 bi brishel postovi od 9 januar 2015 godina.
Do koga so manipulacii i lazhni nickovi !? Na forumov veke nema diskutanti tuku samo manipulanti.
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумски статистики

Пишување by VOL on Нед Фед 01 2015, 16:54

Kezhman velichanstveni напиша:Datumite sluzhat za na baba ti cantijanite ! Koj normalen na 31.01.2015 bi brishel postovi od 9 januar 2015 godina.
Do koga so manipulacii i lazhni nickovi !? Na forumov veke nema diskutanti tuku samo manipulanti.
c c c c .... Evil or Very Mad
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумски статистики

Пишување by чучулига on Нед Фед 01 2015, 16:55

Ти манипулираш!

Кој е датумот на постот на кинг на кој ти се повикуваш???

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумски статистики

Пишување by Kezhman velichanstveni on Нед Фед 01 2015, 17:03

Deneshen ! Ili i on e nekoj dupli nick ?


Последната промена е направена од Kezhman velichanstveni на Нед Фед 01 2015, 17:05. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумски статистики

Пишување by чучулига on Нед Фед 01 2015, 17:04

Денес не е 10ти Јануари колку шо знам.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумски статистики

Пишување by Kezhman velichanstveni on Нед Фед 01 2015, 17:06

Ne znaesh.Objavuva post denes so datum od 10 januari !
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумски статистики

Пишување by чучулига on Нед Фед 01 2015, 17:15

Како не знам. 

Постот на кинг и на конкит се на темава од 10ти Јануари. Сите ги виделе од тогаш до денес.

Проблемот е то шо изгледа ти имаш мака со читање, посебно датуми а и сакаш драми.

Мислам дека за својата невнимателност и избрзано вреѓање треба да се извиниш.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумски статистики

Пишување by Kezhman velichanstveni on Нед Фед 01 2015, 17:20

Koi site ? Zborish vo svoe ime,vo ime na svojot klon ili nekoj drug zbori vo tvoe ime ? Ovde so klonovive se e mozhno !
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумски статистики

Пишување by чучулига on Нед Фед 01 2015, 17:22

КЕЖМАНЕ!!!

Не замјувај!

Признај ја својата грешка и извини се.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумски статистики

Пишување by king on Нед Фед 01 2015, 17:32

Kezhman velichanstveni напиша:Koi site ? Zborish vo svoe ime,vo ime na svojot klon ili nekoj drug zbori vo tvoe ime ? Ovde so klonovive se e mozhno !
Кежмане ....
... не обесуј ... или ај да не напишам како по нашки се вика за истото ...

мојот пост е напишан и о0бјавен на 10 јануари ...

...време е да си појдеш на очен лекар ...

...никој бе не ти е крив што незнајш пост да составиш, па се пишманиш и сам си го бришеш за кратко време по постирањето ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумски статистики

Пишување by Kezhman velichanstveni on Нед Фед 01 2015, 17:36

king напиша:
Kezhman velichanstveni напиша:Koi site ? Zborish vo svoe ime,vo ime na svojot klon ili nekoj drug zbori vo tvoe ime ? Ovde so klonovive se e mozhno !
Кежмане ....
... не обесуј ... или ај да не напишам како по нашки се вика за истото ...

мојот пост е напишан и о0бјавен на 10 јануари ...

...време е да си појдеш на очен лекар ...

...никој бе не ти е крив што незнајш пост да составиш, па се пишманиш и сам си го бришеш за кратко време по постирањето ...

Gledam deka ti mnogu znaesh post da sostavish.I tochkite na pochetok si gi iskopiral od nekogo !
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумски статистики

Пишување by VOL on Нед Фед 01 2015, 19:46

mora od NCD velicestveniot da gi iskopiral..
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумски статистики

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот