Снег во Македонија

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Пон Дек 29 2014, 03:33

на претходната страна

страи слики

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Пон Дек 29 2014, 03:52

ijj. neznam kako da ja stavam?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Пон Дек 29 2014, 03:54

Абе шо сакаш прај си...

ти си одговорен за себе така?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Пон Дек 29 2014, 03:56

cekaj be kazi mi kako se uploadiraat, tebe kako ti uspea
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Пон Дек 29 2014, 03:57

a... rail;ni ос

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Пон Дек 29 2014, 04:00

чучулига напиша:a... rail;ni ос

?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Пон Дек 29 2014, 04:03

различни оперативни системи.

сега ќе запалам цигара, и мож ќе пивнам нешто...

и одам да спијам (од ко ќе измијам лице и заби)

тамам?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Пон Дек 29 2014, 04:05

ijaa. ti mies zubi pred spienje?! affraid
Laughing
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Пон Дек 29 2014, 04:07

avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Пон Дек 29 2014, 04:07

Утре имам снег за чистење...

замисли и утре сабајле ќе измијам заби.

Smile

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Пон Дек 29 2014, 04:08

hahaa!!!
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Пон Дек 29 2014, 04:09

avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Пон Дек 29 2014, 13:02

Море В.

шо бе ти мене конкуренција со слики од планина а?

си немате таму дрва по то градот?

ц ц ц

неваспитање.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Пон Дек 29 2014, 16:42

e pa vie si imate selska idila a nie si imame vikendici Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Пон Дек 29 2014, 16:47

avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Пон Дек 29 2014, 17:14

Преубо В. преубо!

Да сте живи и здрави!!!

Smile Smile Smile

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Пон Дек 29 2014, 17:15

Не знам другите шо мислат, ама јас мислам дека В. победи во натпреварот за зимски пејсаж!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by concrete on Пон Дек 29 2014, 18:28

.......глеам, глеам.......  VOL  победуе у се, како тргнало  жениве од форумов од рука ќе му јадат.... santa
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Пон Дек 29 2014, 18:33

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Пон Дек 29 2014, 19:17

ja sneg im prikazuvam oni se vatile za jadenje od race. bozeee
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Пон Дек 29 2014, 19:36

чучулига напиша:Преубо В. преубо!

Да сте живи и здрави!!!

Smile Smile Smile
fala
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Пон Дек 29 2014, 19:45

Молам.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by concrete on Пон Дек 29 2014, 20:37VOL   не припаѓај..., не е чучулига santa
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by OSA on Пон Дек 29 2014, 21:23

concrete напиша:.......глеам, глеам.......  VOL  победуе у се, како тргнало  жениве од форумов од рука ќе му јадат.... santa
nikako u mnozina ...."zenive " ....samo ednina"zenava " 
pu pu pu skraja da e ...ko da neznam da jadam od chinija ??????
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by concrete on Пон Дек 29 2014, 21:28

OSA напиша:
concrete напиша:.......глеам, глеам.......  VOL  победуе у се, како тргнало  жениве од форумов од рука ќе му јадат.... santa
nikako u mnozina ...."zenive " ....samo ednina"zenava " 
pu pu pu skraja da e ...ko da neznam da jadam od chinija ??????
.....де бе OSA , ко зоља си..... santa
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот