Снег во Македонија

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Дек 28 2014, 22:54

Е снежни анѓели нема врска со димензи и топлес, не се прај сега и ти.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Нед Дек 28 2014, 22:58

чучулига напиша:Е снежни анѓели нема врска со димензи и топлес, не се прај сега и ти.

more.
pogresno si sFatila, mene neli OVIE cicki me zanimaat, po default Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Дек 28 2014, 23:00

Ај доста е.

Туку... крца снегот ко чекорите по него?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Нед Дек 28 2014, 23:06

skopskiov krcka
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Дек 28 2014, 23:11

Да си прашам...

она без да ме логира ми го аплоудира сличето и јас сега нема да можам да си го земам дур не се регистрирам таму?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Нед Дек 28 2014, 23:25

toa, king..
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Дек 28 2014, 23:33


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by concrete on Нед Дек 28 2014, 23:38

ех сеа и ти.., не стоиш на збор...кога нема НЕМА!!..
А отисок од дланка , а од .........тоа е веќе нијанса......
Овој VOL -ов  види го ти него, опасен е..миц по миц  santa
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Дек 28 2014, 23:38


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Дек 28 2014, 23:41

concrete напиша:ех сеа и ти.., не стоиш на збор...кога нема НЕМА!!..
А отисок од дланка , а од .........тоа е веќе нијанса......
Овој VOL -ов  види го ти него, опасен е..миц по миц  santa

Ко за лична карта...

прва таја ми се фати бе.

Мореееее испаднав чоек не од збор Embarassed

Sad Sad Sad

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by concrete on Нед Дек 28 2014, 23:43

..остај тоа , кажи како се транспортирате по вакво време таму??? Имаш некој асален џип???
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Дек 28 2014, 23:47

Џип не.

двете коли ни се 4х4

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Дек 28 2014, 23:51

тадаааааааа еве ме


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by king on Нед Дек 28 2014, 23:56

Вредна мома ..

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Пон Дек 29 2014, 00:01

Laughing Laughing Laughing

Ќе ве разболам сега со слики од планината...

ко ќе ви текни на денов, ќе ви се плачи.

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Пон Дек 29 2014, 01:03

http://plusinfo.mk/vest/9587/obnoveno-zaveanite-na-preseka-apeliraat-arm-pomagaj-ni-trebaat-kjebinja-i-voda

сега кризен штаб?

абе ај...

јас знаев пред време дека ќе има невереме со многу снег и се, тие не знаеле...

тевеќелии едни недоквакани.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by king on Пон Дек 29 2014, 01:06

И тие у Франција знаеле ...и пак над 150 000 луѓе и возила им се завеани и блокирани ....

... против природа не се може ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Пон Дек 29 2014, 01:08

намали нула, намали...

тие во Франција се туристи по патиштата. Одат за н. година и на скијање.

не е локалното население.

Ти да видиш баш таму, на алпите, во секое село секој сокак е чист.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Пон Дек 29 2014, 03:04

ja I baram slika od sneg a ona se slikala koga mesala cement za septicka jama.ee boze.
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Пон Дек 29 2014, 03:10

imaслики од снег... не збеснувај...

сите се стари. 6 години стари.

Рековме, нови од утре.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Пон Дек 29 2014, 03:19

znaci da stavame sliki od sneg? cekaj ja da najdam nekoja. moze?
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Пон Дек 29 2014, 03:21

шо сакаш клавај.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Пон Дек 29 2014, 03:23

e pa neli za sneg e temava..
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Пон Дек 29 2014, 03:24

да де.

и шо?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Пон Дек 29 2014, 03:29

se macev da vidam sneg na onaa so malterajot ama posle mi tekna deka mozebi ti go mesas u kofana, snegot
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот