Снег во Македонија

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Пон Јан 26 2015, 09:48

Од пред 10 минути паѓа снеееееег!

И во Битола паѓа снег!

Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Саб Ное 21 2015, 22:03

Ај и кај нас наскоро се надевам... чекам јас

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=11&dd=21&nav_category=167&nav_id=1065788

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by concrete on Пет Ное 27 2015, 13:54

..Чучулига...како е со снегот сабајлево во Високите Гори, таму кај тебе, почна ли да врне???
avatar
concrete

Posts : 6679
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Пет Ное 27 2015, 14:02

Погоре од мене има снег уште од некни... во дворот сеуште немам... уште утре да допосадам дрва па со душа го чекам Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Ное 29 2015, 10:33

Снеееееееееег!!!

Very Happy Very Happy bounce I love you I love you bounce Very Happy Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Нед Ное 29 2015, 10:34

da mu se raduvas uste na edno 3-4 metra.. do avgust
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by king on Нед Ное 29 2015, 13:28

А од Август на новиот! Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Ное 29 2015, 13:30

ц ц ц... 

оти сте вака негативни престана да паѓа?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Нед Ное 29 2015, 13:48

skakaj da go fatis... moz ke go simnes
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Ное 29 2015, 13:51

Негативност, негативност.... Crying or Very sad

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Нед Ное 29 2015, 13:52

jok more.
seks.
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Ное 29 2015, 13:53

Хмммм.. од кај па то сега?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Нед Ное 29 2015, 13:54

od twiter, od kaj..
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Ное 29 2015, 13:56

?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Нед Ное 29 2015, 14:36

so se cudis ...
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Ное 29 2015, 14:49

Па, измеша сега твитер, снег... крај не можам да фатам.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL on Нед Ное 29 2015, 15:00

ma samo  fati go ti, nema promasaj
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Јан 03 2016, 12:43

Снееееееег Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

е баш е магично.....

Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by concrete on Нед Јан 03 2016, 13:26

чучулига напиша:Снееееееег Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

е баш е магично.....

Very Happy
..врни, врни бело снеже, радост си за нас...кое бебенце си ти Чучулига, појма немаш.... Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6679
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Јан 03 2016, 13:32

Хммммм

да, се радвам на мали работи искрено и многу и то ме прај среќна... 

ама на моја длабока жал, ич бе не ме подмладва...

Laughing Very Happy Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by concrete on Нед Јан 03 2016, 13:38

чучулига напиша:Хммммм

да, се радвам на мали работи искрено и многу и то ме прај среќна... 

ама на моја длабока жал, ич бе не ме подмладва...

Laughing Very Happy Laughing
ај не закерај , на три метра уште на млекце мирисаш... Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6679
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига on Нед Јан 17 2016, 13:53

Случајно ако ве интересира, дури сега помина машината за чистење снег по патот.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Снег во Македонија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот