В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Страна 4 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Сре Дек 31 2014, 13:18

Јас од дома избегав од страв не па да го бркам да го џитнам.

Едно шиштење, едно кострешење, напаѓање, ко хорор филм... сега ми е неубо ко ќе ми текни.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by VOL on Сре Дек 31 2014, 13:19

Vrabec, dasibes vekot, macakot so ti  griznal vegja ovoj da ne e  Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Сре Дек 31 2014, 13:22

Laughing Laughing Laughing

По него го доби името.

беше црно бел со најубото розево носе.

Ама многу беше чуден. Од дома неќеше никако да излези. Меѓудругото.

Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Сре Дек 31 2014, 13:25

Портокаловиот мачор ко тој на видеото се викаше Арчибалд.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by VOL on Сре Дек 31 2014, 13:27

a be...za moj standard predolgi I preslozeni iminja za mackista.. arcibald, leopold, rozenkranc... Laughing
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Сре Дек 31 2014, 13:30

то му беа имињата... на скратено Лео, Арчи.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by VOL on Сре Дек 31 2014, 13:33

a..ok.
ja samo "mac, mac"... I dosta im e Laughing
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Сре Дек 31 2014, 13:35

И така се важи.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by кнез on Сре Дек 31 2014, 13:50

Dobrivoje Topalovic - Progovori sliko - YouTube
Ах како ме љуља оваа песна за една медицинска сестра од Белград.  Very Happy

кнез

Posts : 665
Join date : 2014-06-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by king on Сре Дек 31 2014, 13:59

ОЅА побара машки ... за женските гости
желбате и е исполнета ...avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by VOL on Сре Дек 31 2014, 14:06

king напиша:ОЅА побара машки ... за женските гости
желбате и е исполнета ...avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Сре Дек 31 2014, 14:12

Кинг, 

можиш ти да ја свртиш сликата со обезбеџењето?

греота онака да стојат неприродно, капка мож да ги удри (скраја да е)

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by king on Сре Дек 31 2014, 14:20

чучулига напиша:Кинг, 

можиш ти да ја свртиш сликата со обезбеџењето?

греота онака да стојат неприродно, капка мож да ги удри (скраја да е)
Види сега!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Сре Дек 31 2014, 14:22

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Фалалалалалалалааааааа

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by king on Сре Дек 31 2014, 14:26

Ја и донесов машки ... а меанџикана пак ни киднала ...

.... ееееее ..и така се држело меана ...

... оние трите некој ги зел у сепаре ...
... и пак нема кој да послужи ...

музиката мора да продолжи

avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Сре Дек 31 2014, 15:16

Се подумав тро дали е за тука или не... одлучив, тамам му е местото овде

КАКО ДА ПИЕТЕ ЗА НОВА ГОДИНА А ДА НЕ БИДЕТЕ "ОНОЈ КОЈ СЕ УБИ"

http://off.net.mk/zhivot-i-zabava/poroci/kako-da-piete-za-nova-godina-a-da-ne-bidete-onoj-koj-se-ubi

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by VOL on Сре Дек 31 2014, 15:25

gospode boze.
 dojde vreme da poucuvaat kako se pielo, po forumi I internet. ebati svetot ebati.


linguraaana.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Сре Дек 31 2014, 15:26

А шо ти смета поточно?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by VOL on Сре Дек 31 2014, 15:30

nisto, nisto....
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Сре Дек 31 2014, 15:34

Ај кажи сега оти делуваш вака наврапито.... уљандисано.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by VOL on Сре Дек 31 2014, 15:44

чучулига напиша:Ај кажи сега оти делуваш вака наврапито.... уљандисано.
ja zgazi kola mackata na komsijata , I sega u maalo ni e den na zalost.
 macorot ke nema sto da keca.

...imas macka...?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Сре Дек 31 2014, 15:48

Арчибалд замина минатата година ова време...

се врати на двапати да спие и јади целиот истепан никаков... и после... поќе не се врати. Таков си беше тој.

Сега имаме интерен конкурс за мачор.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by VOL on Сре Дек 31 2014, 15:50

eve ti go mojov. vdovec.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by чучулига on Сре Дек 31 2014, 15:51

Цк.

мало мачорче бараме.

инаку, обезбеџењето партали прај.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by VOL on Сре Дек 31 2014, 15:54

a sto, malo nema da go jadat?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А “М Е А Н А“

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот