„Опозициски“ медиуми

Go down

Re: „Опозициски“ медиуми

Пишување by чучулига on Пон Дек 22 2014, 14:39

И владините исто... само обратно...

Малку смешно ова.

Супер е опишано од мудрите стари: Подрж ми го копилето да му се посмеам на копиљашката.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Опозициски“ медиуми

Пишување by Centarec on Пон Дек 22 2014, 18:44

со една многу битна разлика што сорос не ми зима пари од данок него од џеб финансира. за разлика од овие другиве кои...ај нема везе.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Опозициски“ медиуми

Пишување by чучулига on Пон Дек 22 2014, 18:48

Има везе...

а за шо треба да пишат тие шо не му се клањат на полноглавецот м?

За времето?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Опозициски“ медиуми

Пишување by Centarec on Пон Дек 22 2014, 18:54

има везе, ама очигледно и не е толку битно. ние искочивме поваспитани и од западњациве кои кршат све пред себе ако им брцнеш у џеб малце поише него што е пропишано со устав.

ние така мирно си протестиркаме...

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Опозициски“ медиуми

Пишување by чучулига on Пон Дек 22 2014, 19:04

Centarec напиша:има везе, ама очигледно и не е толку битно. ние искочивме поваспитани и од западњациве кои кршат све пред себе ако им брцнеш у џеб малце поише него што е пропишано со устав.

ние така мирно си протестиркаме...

Признај дека знаеше дека ќе напишам:

Си свиркаме, не си протестиркаме... само си свиркаме.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Опозициски“ медиуми

Пишување by king on Пон Дек 22 2014, 20:41

Centarec напиша:има везе, ама очигледно и не е толку битно. ние искочивме поваспитани и од западњациве кои кршат све пред себе ако им брцнеш у џеб малце поише него што е пропишано со устав.

ние така мирно си протестиркаме...
Им го најдоа и нив лекот .....
... им всадија страв у коски од светскиот тероризам ...
... па секој буџет им проаѓа ...
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Опозициски“ медиуми

Пишување by king on Вто Дек 23 2014, 22:07

Centarec напиша:со една многу битна разлика што сорос не ми зима пари од данок него од џеб финансира. за разлика од овие другиве кои...ај нема везе.
Фали само уште на ова да одговориш ... зошто!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Опозициски“ медиуми

Пишување by Centarec on Вто Дек 23 2014, 22:44

зашо го мрзи грујо.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Опозициски“ медиуми

Пишување by king on Вто Дек 23 2014, 22:50

Centarec напиша:зашо го мрзи грујо.
Сакаш да кажеш дека си некој од таму пичкесимеатерине фрла пари у оваа безначајна земја зошто го мрзи Грујо ...

..ајде бе ... можеш и подобро ...
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Опозициски“ медиуми

Пишување by concrete on Вто Дек 23 2014, 22:55

...како бе зошто , затоа што е аџија, филантроп , човекољубец...затоа што како циганче посвоено од евреин , се просветлил ..па сеа сее светлина кај потлачените каде ќе стигне.....затоа.
Се друго кажано е чиста завист,пукање од мука, пљукање под пенџере ....посебно онаа џукела Concrete  го опањкава без причина , него и оние околу него..
avatar
concrete

Posts : 6679
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Опозициски“ медиуми

Пишување by VOL on Вто Дек 23 2014, 23:15

concrete напиша:...како бе зошто , затоа што е аџија, филантроп , човекољубец...затоа што како циганче посвоено од евреин , се просветлил ..па сеа сее светлина кај потлачените каде ќе стигне.....затоа.
Се друго кажано е чиста завист,пукање од мука, пљукање под пенџере ....посебно онаа џукела Concrete  го опањкава без причина , него и оние околу него..
hihihihi...
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Опозициски“ медиуми

Пишување by Centarec on Пет Дек 26 2014, 21:45

може да се отвори една тема за сорос каде што со докази ќе се образложи која е неговата цел ама онака со докази, не миленко докази или алекс џонс докази.

чисто да знаеме зашто го пљуваме чоекот. на нашиве им ги видовме доказите им се посраа на нив те банки те потписи те тендери. ајде да видиме за сорос каде тој црно на бело како што ги фатија офците со каса прими.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Опозициски“ медиуми

Пишување by чучулига on Пет Дек 26 2014, 22:00

алелуја..

мене ич не ми е јасно оти се плука Сорос...

чоекот своерачно ја сруши фунтата, не е дека е глуп.

Баш ме интересира.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Опозициски“ медиуми

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот