Што си посакувате во новата година

Страна 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL on Пет Дек 26 2014, 19:22

king напиша:
чучулига напиша:
YAS напиша:Zalam Cuculige ako so aludiranjeto na nekoi licnosti te povrediv.Navistina,nemav takva namera.Mozebi brzopleto napisav nekoi moi razmisluvanja,no samo bev iskren...Eve najiskreno ti se izvinuvam...

Нема потреба од извинување.

Сум во празнично расположение и добив и сум емотивна.

Јбг.
????????

so se cudis..
..na sportska.. Wink
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига on Пет Дек 26 2014, 19:22

Менструација... ОК Е ВАКА?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL on Пет Дек 26 2014, 19:23

ete ti sea....
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS on Пет Дек 26 2014, 19:24

VOL напиша:ti kazav vekje , za prekumernite prasalnici.....
Malecok, za razlika od tebe jas imam realen zivot.Pa do citanje,zatoa sto sega moram da odam i da uzivam vo zivotot.Vo meguvreme pobaraj pomos,ne cini da go opisuvas likot sto go gledas vo ogledaloto na stranci.Sigurno ima nekoj sto moze da ti pomogne tamu,znaes na sto mislam...institucija...opisuvanje...odvnatre... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king on Пет Дек 26 2014, 19:25

чучулига напиша:Менструација... ОК Е ВАКА?
Лелеееееее ...на кај ти отиде умот ....
... пошто спомна ..празнично расположение и емотивна ... си помислив те израдувале и разнежиле со некој убав поклон ....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL on Пет Дек 26 2014, 19:27

YAS напиша:
VOL напиша:ti kazav vekje , za prekumernite prasalnici.....
Malecok, za razlika od tebe jas imam realen zivot.Pa do citanje,zatoa sto sega moram da odam i da uzivam vo zivotot.Vo meguvreme pobaraj pomos,ne cini da go opisuvas likot sto go gledas vo ogledaloto na stranci.Sigurno ima nekoj sto moze da ti pomogne tamu,znaes na sto mislam...institucija...opisuvanje...odvnatre... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

sekako deka moras.. te cekaat, a i vazen si .


(drago mi e sto me poslusa za prekumernite prasalnici, ke porabotime na tockite i smajlite koi gi postavuvas kako zasiluvaci na emocijata , da poramnat nekoi emotivni dupki vo tvojava psiha Wink . jebi ga , metodite mi se malku brutalni, ama se neobicno uspesni..)
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига on Пет Дек 26 2014, 19:28

Небр мајнд... бришам солзи, шмркам мрсули и одиме пак...

а шо е уствари убав поклон?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king on Пет Дек 26 2014, 19:30

чучулига напиша:

а шо е уствари убав поклон?
тоа е индивидуално ....
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига on Пет Дек 26 2014, 19:30

king напиша:
чучулига напиша:

а шо е уствари убав поклон?
тоа е индивидуално ....
Еми?

За мене... дефинитивно, книга.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king on Пет Дек 26 2014, 19:33

чучулига напиша:
king напиша:
чучулига напиша:

а шо е уствари убав поклон?
тоа е индивидуално ....
Еми?

За мене... дефинитивно, книга.
Значи нешто ..што никогаш не губи вредност ...
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига on Пет Дек 26 2014, 19:35

И многу поќе...

на пр. гледам личносто шо ми ја подарува како ме гледа.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king on Пет Дек 26 2014, 19:41

чучулига напиша:И многу поќе...

на пр. гледам личносто шо ми ја подарува како ме гледа.
Е сеа .....

... интересно стана ..

.... во зависност од тоа кој ти ја подарува и погледите се различни ....

.... ако е OFF -от... еден е погледот
...ако е пријател/ка ..друг е погледот ...
ако е некој „ради реда“ ... трет е погледот ...

..... упм ..почнав да филозофирам ...
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL on Пет Дек 26 2014, 19:42

king напиша:
чучулига напиша:И многу поќе...

на пр. гледам личносто шо ми ја подарува како ме гледа.


..... упм ..почнав да филозофирам ...
Laughing .

ma dobro ti ide!
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига on Пет Дек 26 2014, 19:45

нема врска кој ја подарува (се помалку луѓе подаруваат книги)

вистински е мој одраз од очите на подарителот.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king on Пет Дек 26 2014, 19:47

Ма кај ни се изгуби ОЅА....
... ќе ни пише добро утро, лека ноќ  и ќе ни пушти по некоја песничка ... и без трага ја снемува ... меаната и пајажина фати ..
..а се уште го чекам одговорот кој ми го вети ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king on Пет Дек 26 2014, 19:49

чучулига напиша:нема врска кој ја подарува (се помалку луѓе подаруваат книги)

вистински е мој одраз од очите на подарителот.
...значи цаката е,  да не се врпољи лево десно ко нездрав туку те гледа право во очи ...
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига on Пет Дек 26 2014, 19:53

То не е цака.... то е така нормално, па белки секој сака да биди гледан в очи.

Или неќи?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king on Пет Дек 26 2014, 19:58

чучулига напиша:

Или неќи?
Пробај да туѓ вучјак гледаш право во очи .... lol!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига on Пет Дек 26 2014, 20:01

Уууууу

за то си во право.

Без оглед колкаво е кучето, никогаш не го гледајте во очи!!!!

И дланките нека ви бидат свиени и никогаш ни кревајте рака.

Секогаш, ама баш секогаш игнорирајте куче. Никогаш не покажувајте страв или доминација!

Животните се добри!!!


Последната промена е направена од чучулига на Пет Дек 26 2014, 20:04. Мислењето е променето 1 пати

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL on Пет Дек 26 2014, 20:03

 па белки секој сака да биди гледан в очи.Laughing   ..gledaj u oci i zimaj toa knjigata...aaa....
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL on Пет Дек 26 2014, 20:05

чучулига напиша:Уууууу

за то си во право.

Без оглед колкаво е кучето, никогаш не го гледајте во очи!!!!

И дланките нека ви бидат свиени и никогаш ни кревајте рака.

Секогаш, ама баш секогаш игнорирајте куче. Никогаш не покажувајте страв или доминација!

netocno. delumno.
nikogas ne pokazuvaj strav , a ne dominacija.

 i vnimavaj da go imas postojano na "nisan" za da ne ti se sluci ugriz bez najava.
ne se site dzukeli isti...

(bazirano na nikakva naucna osnova, samo od licno ugrizno iskustvo. sto znaci moze i ne sum u pravo, ama ic nemam namera da ignoriram nepoznata dzukela da mi dojde pozadi grb... Laughing )


Последната промена е направена од VOL на Пет Дек 26 2014, 20:09. Мислењето е променето 1 пати
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king on Пет Дек 26 2014, 20:08

Од големи кучиња не ми е страв....
... но затоа кога у близина ми е пекинезер ... очи и на тилот ми се појавуваат ....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига on Пет Дек 26 2014, 20:08

Кучињата нема шанси да те гризнат за ништо.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига on Пет Дек 26 2014, 20:10

А како стигнавме до кучињата?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL on Пет Дек 26 2014, 20:11

чучулига напиша:Кучињата нема шанси да те гризнат за ништо.

da, tie samo gi zatvaraat vilicite so malku pogolema sila odosto coeckata koza e otporna, nekogas povekjepati , a nekogas znaat i da ja vkocanat taa sila na necij zadnik ili nesrekna noga..
..inace ne grizaat, ic... Laughing
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот