Дали минорната ЛГБТ „заедница“ го тероризира мнозинството

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Дали минорната ЛГБТ „заедница“ го тероризира мнозинството

Пишување by VOL on Саб Јан 24 2015, 08:35

on gi naogja niv, de..

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали минорната ЛГБТ „заедница“ го тероризира мнозинството

Пишување by чучулига on Саб Јан 24 2015, 08:36

Centarec напиша:кај бе све либертас го наоѓаат : )))))
 Можда заради името, либертас....  Laughing

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот