Смеа,забава,вицови

Страна 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Вто Јан 20 2015, 01:50

avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Сре Јан 21 2015, 16:21

Ако бабево вели дека нема да доживеам 100ка, ме изнасмеа алал да му е.

http://libertas.mk/старица-која-има-109-години-дава-совети-з/

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Пон Јан 26 2015, 12:16


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Пон Јан 26 2015, 12:23

ebati pederot iskompleksiran. pa poBOLEN e ovoj travesti-peder sto im gi mesti majkite na sinovite otkolku ovie sto davaat komentar za zgodna zena.

...inaku, vo svetot na homosapiensot, ZDRAVO e da se popalis po zgodna zena.
a kaj ova LGBT i ostanato gjubre  se ' e mozno, i onaka po definciija se poremeteni.
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Пон Јан 26 2015, 12:27

То можи е здраво за мажите, ама, АМА, никако нечинат постапките шо произлегват од то.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Пон Јан 26 2015, 12:31

toa e zdravo i za zenite, zatoa sto ke znaat deka ostavaat feromoni zad sebe . na krajot od kraistata, zenata e sklopena za toa.

a PEDEROV -wanna be -zena ,
e od druga planeta, taka da misli deka komentar posle zgodna zena e nesto taka strasno, sto ete ke mu go pretsavel na svetot kako najgolem grev,.

nema efekt,ova,  ni kaj dobar del od zenite..
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Пон Јан 26 2015, 12:39

Ти дефинитивно не си во слух со својата женска страна.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Пон Јан 26 2015, 12:41

poloso e
ako ti nemas nikakov dosluh so TVOJATA zenska strana..vo tebe.
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Пон Јан 26 2015, 13:08

da pomine normalen maz, pokraj ovaa i da i kaze
"dobar deeen, kako stee.. ubav den deneee.. bas mi e miloo sto porazgovaravmeee.. ih"
 a be zguzativno u juris!!


da ne ja prasam slucajno kade e patot za Kuskundalevo ili Sviripicino, ili pak da mi kaze od kade gi kupila cvikerine....
..ili "intelektualno i akademski" da otvoram diskusija za sostavot na pesokot i udelot na siliciumot vo hemiskiot sostav , atomskata resetka i... What a Face
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Секс под туш - Очекувања и реалност

Пишување by king on Вто Јан 27 2015, 23:16

Секс под туш - Очекувања и реалност

Кому и да му паднала на памет идејата за секс под туш, со сигурност знае дека очекувањата и реалноста апсолутно не се совпаѓаат.
Очекување број 1: Време е за долго, релаксирачко, луксузно опуштање под туш и плакнење на целиот стрес од телото и главата. Токму онака како од рекламите за геловите за туширање, кога водата просто се лизга по телото, а вие пукате од задоволство.

Реалност: Влегувате под туш набрзина и свесни сте, дека ако не бидете малку побрзи, набргу може и да заспиете стоејќи под туш, и тоа полни со сапуница и шампон во косата.

A kako e u stvari:Skokas od ladna voda, prskas na strana dodeka ne protece topla tresejki se i ic ne ti teknuva  na glava da prskas, pocnuvas prvo odozdole od kaj kopitata i na gazot... i se gusis u parea po pola saat - trosejki cel boljer za da vristi posle onaa so tropa na vrata - zaklucena Twisted EvilОчекување број 2: Вие ја прашувате да ѝ се придружите, а таа предлогот, секако дека веднаш го прифаќа.

Реалност: Вие прашувате дали има место и за вас (со помалку нежен глас, од оној во нејзината фантазија), а девојката на почетокот малку негодува, но на крај сепак попушта и ја отвора вратата од туш кабината.
grebes na vrata i se obiduvas da bides najromanticen sto moze, so prljav ves u race i smrdljivi gakji na sebe, a od vnatre se slusa, " cekaj bre, sega li najde da seres, bricam noze!".. ne svakjajki deka dremes pred vrata kako kip, za malku "romantika"..Очекување број 3: Уживате во страствени бакнежи, прегратки, предигра, таа ви става купка на телото, а потоа вие на неа. 
Реалност: После првата минута заедничко туширање, и она што требало да изгледа како луда забава под туш, ги губите нервите бидејќи уште првата прегратка ќе заврши со удар на лактот во плочките, од кој ќе ви се сврти во глава, а шампонот од нејзината коса успешно ќе заврши во вашите очи.

radi tesnokja u tus kabina, ja vadis spodobata nadvor i posto nema kade- spustas kapak od wc solja i ja vednes na solja.. dodeka ne se liznete i se utepate od vlagata na plockite, sakanata go krsi kapakot so glava a ednata raka i zaglavue u solja..

Очекување број 4: Ќе ја притиснете до ѕидот и со манирите на Џејмс Бонд ќе ѝ го приуштите најдобриот секс на сите времиња, држејќи ја во прегратка за целото време.
Реалност: После можеби една минута, повеќе нема да бидете во состојба да ја држите, бидејќи сте само обичен човек, а не и Џејмс Бонд. Ќе завршите со испробување на секакви чудни пози и уште почудни агли, кои се сè, само пријатни не.
a be ke pritisnes ama da ne bea stomacite.


Очекување број 5: Убедени сте дека нема потреба за да посегнете по лубриканти со оглед на фактот дека сè е мокро и навлажнето и едноставно лизга.
Реалност: Во самиот старт ќе жалите што сепак не сте земале лубрикант, бидејќи водата, на ваша голема жалост, не е лубрикант.
mackas  od brzanje so nesto sto ke najdes po kupatilo, ama pasta za zabi e nezgoden lubrikant , za obajcata..
http://VOL.com.mk/seks-pod-tush-ochekuvanja-i-realnost

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by concrete on Вто Јан 27 2015, 23:29

VOL напиша:da pomine normalen maz, pokraj ovaa i da i kaze
"dobar deeen, kako stee.. ubav den deneee.. bas mi e miloo sto porazgovaravmeee.. ih"
 a be zguzativno u juris!!


da ne ja prasam slucajno kade e patot za Kuskundalevo ili Sviripicino, ili pak da mi kaze od kade gi kupila cvikerine....
..ili "intelektualno i akademski" da otvoram diskusija za sostavot na pesokot i udelot na siliciumot vo hemiskiot sostav , atomskata resetka i... What a Face
...види ич не сакам да ти попуам, многу си табиетлија , али ВОЛИНО ЈЕДНА  секое патување према врвовите на облините почнуе со: многу убави цвикери, ви ги  истакнува убавите окици......,а ти ако сакаш пробај згузативно , у некои кафански митови раскажуат дека можело и по тој пут на врвот Килиманџаро Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6679
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Вто Јан 27 2015, 23:32

Бла бла бла...

а оваја се наместила за сликање да се збора за шо?..

Па да, за згузативно бе!!!

Фала ти Господе Боже оти не сум маж!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Вто Јан 27 2015, 23:32

чучулига напиша:Бла бла бла...

а оваја се наместила за сликање да се збора за шо?..

Па да, за згузативно бе!!!

Фала ти Господе Боже оти не сум маж!
FALA TI BOZE STO NE E MAZ!!
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Вто Јан 27 2015, 23:34

VOL напиша:
чучулига напиша:Бла бла бла...

а оваја се наместила за сликање да се збора за шо?..

Па да, за згузативно бе!!!

Фала ти Господе Боже оти не сум маж!
FALA TI BOZE STO NE E MAZ!!

А шо ако бев маж?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Вто Јан 27 2015, 23:38

concrete напиша:...види ич не сакам да ти попуам, многу си табиетлија , али ВОЛИНО ЈЕДНА  секое патување према врвовите на облините почнуе со: многу убави цвикери, ви ги  истакнува убавите окици......,а ти ако сакаш пробај згузативно , у некои кафански митови раскажуат дека можело и по тој пут на врвот Килиманџаро Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
vidi sea...se glea deka si tabietlija.. ama da ti kazam najseriozno.. se gleda deka posle ova "okice, cvikercinja, cici mici" ako nema od onie plavi tableti so zajace na niv, ke produzis da ja davis dodeka ne se samoubie..

inaku patuvanjeto do vrvot na oblinite e za onie koi prodolzile so "Vruci Kaj" , i po 20-ta Laughing

kaj ovaa , se vadi privezok od SLK  na sro-posareni nadzidzani kupakji od marka koja ne moze da ja procita,, rolex ama od onie sto pisuva RoleKS , i zlatni lanac.
 a od romantika najmnogu sto mozes da se pomacis e = "jel gutas?" ..? i toa , cisto , od kurtoazija.. Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Чет Јан 29 2015, 17:28

Laughing Laughing Laughing 

Е да си знајте шо е мангуп

http://off.net.mk/lokalno/balkanshtina/pravnoto-poteklo-na-mangupite

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Чет Јан 29 2015, 17:35

hehehe...
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Чет Јан 29 2015, 17:36

a da ti dadam ja edna posovremena definicija , sakas?
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Чет Јан 29 2015, 17:36

Suspect

ај.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Чет Јан 29 2015, 17:38

sto se mrstis ?
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Чет Јан 29 2015, 17:40

не се мрштам... се спремав за твојата посовремена дефининиција.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Чет Јан 29 2015, 17:44

avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Чет Јан 29 2015, 17:49

Laughing Laughing Laughing

спиење во најава.

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Чет Јан 29 2015, 17:54

kjutek vo najava
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот