Смеа,забава,вицови

Страна 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by хан Ацо on Вто Дек 30 2014, 18:07

concrete напиша:
хан Ацо напиша:Не е Борко,току Боjко.
...добро де , не е битно лошото редење на буквите, прашав за локацијата на будење.... santa
Добро де,Бойко не се буди зато што нема потреба да спие.Он е Супермен Very Happy

avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Вто Дек 30 2014, 18:09

kako sto vekje napisav, manijakalna potreba za upikivanje "primetete ne' sakame da bideme prdez vo vasite gakji.."
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by хан Ацо on Вто Дек 30 2014, 18:11


Laughing
avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by хан Ацо on Вто Дек 30 2014, 18:19

Laughing
avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by concrete on Вто Дек 30 2014, 18:20

хан Ацо напиша:
concrete напиша:
хан Ацо напиша:Не е Борко,току Боjко.
...добро де , не е битно лошото редење на буквите, прашав за локацијата на будење.... santa
Добро де,Бойко не се буди зато што нема потреба да спие.Он е Супермен Very Happy

...што би рекле твоите возљубени срби......поштујем santa ..посебно сите ако му се од ова легло...
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by concrete on Вто Дек 30 2014, 18:22

хан Ацо напиша: Laughing
`...не си ваљда до толку будала, тоа џабез-от е најскапото... santa
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by хан Ацо on Вто Дек 30 2014, 18:22

Laughing
avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Саб Јан 03 2015, 11:45


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by OSA on Саб Јан 03 2015, 14:45

me iznasmea vicot ...
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Саб Јан 03 2015, 21:01

Laughing  Laughing  Laughing


Јавачи на апокалипсата
-Кои сте вие?
-Четворицата јавачи на апокалипсата: Војна, Смрт, Епидемија и Глад.
-А кој е овој абдал со вас?
-ВМРО е тоа. Стажира.Laughing Laughing Laughing  


http://www.dokaz.mk/najdobrite-vitsovi-za-gruevski-vo-2014/

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by OSA on Нед Јан 04 2015, 15:39

e ova e jako ...
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by YAS on Нед Јан 04 2015, 17:03
 • Никола Груевски
  Под итно најдете импакт-фактор за професорите од контрапленумот, да не се брукаме! #ПоздравПлеменци


  6 hours ago 
  Like
   · 
  Comment  • DJ X-Factor likes this.   • Ивица Боцевски Сакате фактори, а не ми дадовте да се потпишам на листата...Како може Ивица да се заобиколи?
    6 hours ago 
    Like


   • Илија Димовски Кај тебе беше пресуден факторот премислување
    6 hours ago 
    Like


   • Ивица Боцевски А кој фактор е Саво?
    6 hours ago 
    Like


   • Илија Димовски Климачки
    6 hours ago 
    Like


   • Ѓорге Иванов Јас да бев фактор ќе имаше импакт ако се потпишев #ПоздравПлеменци
    6 hours ago 
    Like


   • Владо Бучковски Јас можам да ви бидам (за)клучен фактор!
    6 hours ago 
    Like


   • Сашо Мијалков Импакт-профил #ПоздравПлеменци испод палме! Од мене имате Black-up со 30-ка фактор за сите типови на дебела кожа :-)
    6 hours ago 
    Like


   • Диме Спасов Шефе, може мене на листата да ме ставите? Имам ново Johnson & Johnson шампонче со неутрален pH-фактор
    6 hours ago 
    Like


   • Зоран Ставрески Вие се заебавате со фактори, а ја имам фактури за плаќање!
    6 hours ago 
    Like


   • Никола Груевски Да не се секираш, имам импактен план. Ќе носиме Закон за Бадник по брза постапка. Кога верниците ќе го кршат лепчето, после Господ ќе кршат по едно парче и за мене и за Владата #КешПлеменци
    6 hours ago 
    Like


   • Горан Трајковски УЈП Имам амандман. Само УЈП да биде овластена да иде на коледе
    6 hours ago 
    Like


   • Гордана Јанкулоска Три години затвор за диви коледари со снег на кондурите. Нека трепка!
    6 hours ago 
    LikeYAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Нед Јан 04 2015, 17:08

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by YAS on Нед Јан 04 2015, 21:56


YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Нед Јан 04 2015, 22:03

Laughing Laughing Laughing

и пак

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Саб Јан 10 2015, 23:44Солзи ми течат од смеење

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 20:28


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 20:32

Laughing
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by king on Нед Јан 18 2015, 23:35


хихихи

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by concrete on Пон Јан 19 2015, 11:08

..она беше OSA???..стварно бе.., каде исчезна тоа момиче????
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Пон Јан 19 2015, 16:02


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 16:07

vrabec. stotuku se javi gledac, nekoj Mende Trajkovski, kaj baba rada u emisija.
mesto trabunjaat za voda, kolku bilo zdravo da se pie, kako da pie.

I taka ovoj se pretstavi I stotuku kaza
".. jas sakam zdrava voda, eve, redoven konsument sum na voda, .."

I..taka..
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Пон Јан 19 2015, 16:11

Laughing Laughing Laughing

Фала В. 

Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Пон Јан 19 2015, 16:26

Аахххахахахахахахааа

неможам да престанам да се смеааааааам..

Видеово го видов пред некоја недела некаде и се изнасмеав (се зафркавафме дома)...

Коментарот на Трендо... бесценето!!!

Трендо, дајбоже да живејш здрав и прав 100 години за смеењево!!!

http://off.net.mk/video/razno/misterii-na-orgazmot

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 18:12

ebate metodot.
pa I ja isteruvam orgazam, samo vo obraten pravec , on mavta prema gore, go turka, ja go vlecam prema dole..i izleguva, toj , gjavolot-orgazam Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот