Смеа,забава,вицови

Страна 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Саб Мар 21 2015, 09:45


_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13929
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Саб Мар 21 2015, 09:46

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13929
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 12:18

fuk.
long liv ju es ej. Laughing Laughing Laughing


_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13929
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Саб Мар 28 2015, 17:42

Се изнасмеав на сметка на овај некој Светозар

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/svetozar-molio-sud-da-ga-posalje-iza-resetaka-sudija-ne-dajte-me-hocu-u-zatvor-ona-je-nimfomanka-clanak-1715422

швалериште едно

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Вто Мар 31 2015, 18:53

Таткото и 4 годишниот син мијат заби пред огледалото во бањата. Синот го прашува:
– Тато, вистина ли мажите живеат помалку од жените?
– Статистички да.
– Значи ти ќе умреш пред мама?
– Можно е и тоа – одговара таткото со насмевка.
По кратко размислување синот вели:
– Ќе ја научиш ли мама да инсталира игри на компјутер?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Вто Мар 31 2015, 20:01


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by concrete on Вто Мар 31 2015, 20:14

чучулига напиша:Се изнасмеав на сметка на овај некој Светозар

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/svetozar-molio-sud-da-ga-posalje-iza-resetaka-sudija-ne-dajte-me-hocu-u-zatvor-ona-je-nimfomanka-clanak-1715422

швалериште едно

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
не заебаај, појма немаш ти онака расчучулигана  во високите гори, што е вистинска штука...., а не онаа од боенки за второ одделение Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6246
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Вто Мар 31 2015, 20:18

Шо штука?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Вто Мар 31 2015, 20:35

pa, da shtuca... Twisted Evil

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13929
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Вто Мар 31 2015, 20:40

Знам бре дека штуката е риба, само не разбирам кој е штуката во муабетот.

Тетката или Светозар

Првпат се сретнувам со изразот.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Вто Мар 31 2015, 20:49


_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13929
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Пет Апр 03 2015, 21:47

Vazno izvestuvanje! golem uspeh na Makedonskata omladinska futbalska reprezentacija protiv Gibraltar.. ( kade i da se naogja , na kuglava.. Rolling Eyes )!
vo 90+ minuten natprevar, makedonskata reprezentacija zdenuva gol so koj go obelezuva ovoj moment kako pra-pocetok vo narednite..kahm.. 30-tina SEKUNDI , na istiot natprevar, vednas po postignatiot gol!

a potoa sledi ona sto ke ne vnese vo ISTORIJATA na fudbalot!
izvonrednata reakcija na makedonskite omladinci, VEDNAS po postignatiot gol, zasekogas ke ostane zabelezana na socijalnite mrezi, youtube,  istorijata na fudbalnot a bogami i maalskite muabeti.

Nastan: fudbal
Interesnoto: poterajte direktno na 1h:31min:00sec.
zabeleska: nasite fudbalercinja se vo beli dresovi..
postignuvame gol vo 1h:31min:38 sec...... a triesetina sekindi podocna... vleguvame vo vecnosta! Laughing Laughing

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13929
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by king on Пет Апр 03 2015, 21:57

А ха ха хаааааааааа...
..глупандери ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8817
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Сре Апр 08 2015, 17:38

Remi Gajlard...
top. Smile
preporaka_ top 10 sporta Laughing Laughing Laughing
uzivajte.

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13929
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Сре Апр 08 2015, 17:44

"poseben" znacaj u likot em deloto na Remi imaat- dzandarite, ama mnogu kjutek jade Laughing Laughing Laughing

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13929
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Сре Апр 08 2015, 18:12

so "DILBERIVE" Laughing Laughing Laughing

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13929
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Чет Апр 09 2015, 17:31

Срцки Very Happy Very Happy Very Happy


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Чет Апр 09 2015, 17:45


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Чет Апр 09 2015, 18:14


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Чет Апр 09 2015, 18:17

Rahat dzennet beach Cool

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13929
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Чет Апр 09 2015, 21:27


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Пет Апр 10 2015, 10:40

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Нед Апр 12 2015, 14:13

za lovci Laughing Laughing

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13929
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by чучулига on Саб Апр 18 2015, 14:02

 Сајлент Боб ‏[ltr]@dr_arsen[/ltr] 
#онакога жена ти е у ПМС..
-срцка и така ти викам денес на рабо... 
-не ми викај, што ми викаш !?!? 

lol! lol! lol!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by VOL on Нед Апр 19 2015, 03:35

..toj piemes kaj povekjeto trae po pola mesec..ili mene taka mi se cini?

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13929
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смеа,забава,вицови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот