Колумни, интервјуа ...

Страна 11 of 21 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by concrete on Пон Фед 15 2016, 23:18

avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by king on Вто Фед 16 2016, 15:06


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by ribar on Сре Фед 17 2016, 16:25

Лом  прават НЕБАЊАНИТЕ.


http://a1on.mk/wordpress/archives/58184

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by king on Сре Фед 17 2016, 17:40

А ха хааааааа....ДА ОСВЕЖИМО ПАМТЕЊЕ НА "ДЕЧКА" ЗАРАДИ КОГА МТВ БЕШЕ ВИКАНА ЛАЖГОВИЗИЈА

http://kotle.ca/kolumni/item/609-osve-imopamtewemtvvikana-lazgovizija

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by concrete on Сре Фед 17 2016, 17:57

king напиша:А ха хааааааа....ДА ОСВЕЖИМО ПАМТЕЊЕ НА "ДЕЧКА" ЗАРАДИ КОГА МТВ БЕШЕ ВИКАНА ЛАЖГОВИЗИЈА

http://kotle.ca/kolumni/item/609-osve-imopamtewemtvvikana-lazgovizija
...оној Јордан од  Хамилтон???? Shocked
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by king on Сре Фед 17 2016, 18:39

Тој, тој ....  киднатиот ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by ribar on Сре Фед 17 2016, 23:14


ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by concrete on Чет Фед 18 2016, 04:57

...си се заебал..слепа е , бауља и секогаш у вреќа од 99 пизди се фаќа за едниот красни к... т.е. ебаниот си остануе ебан , а тепаниот тепан.... Cool   Фокус се нажалост одамна само бедни квинслиншки соросоиди...со се она што оди со тоа...
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by кнез on Пет Фед 26 2016, 12:45

Денешната колумна на Мирка во Дневник е блага варијанта на тоа што се случува кај нас.Да и е алал на храброста.

кнез

Posts : 671
Join date : 2014-06-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by king on Пет Фед 26 2016, 14:11


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by concrete on Пет Фед 26 2016, 17:42

...добар текст на Мирка, може кој сака какви сака говна да јаде и да ја оговара, ама жената погодила у сам центар...100%...
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by VOL on Пет Фед 26 2016, 17:46

Mirka e ili Mirko, pitanje je sad:)
zena treba da bide.. zenska.. bre Smile
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by чучулига on Пет Фед 26 2016, 18:19

Ми се повраќа од ова мирка...

а шо? му здосади од воспевање на груевски м?

немаше ум претходно? или мисли сите други немат?

навистина повраќајнца е... одвратно створење едно!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by concrete on Пет Фед 26 2016, 18:24

...ај сеа....
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by чучулига on Пет Фед 26 2016, 18:27

знајш дека не лажам.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by concrete on Пет Фед 26 2016, 18:39

чучулига напиша:знајш дека не лажам.
хммм, а што тоа на пример , академски зборувано , т.е ако се исклучи сексуалниот елемент на коментарот , една шеќерка е помалку одвратна од госпоѓава??? Cool
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by чучулига on Пет Фед 26 2016, 18:44

Достоинствена е Шекеринска.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by concrete on Пет Фед 26 2016, 19:10

чучулига напиша:Достоинствена е Шекеринска.
...што е.., што е???? Shocked
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by чучулига on Пет Фед 26 2016, 21:16

има уба виткана коса... од секогаш сум сакала таква коса ко нејзината Razz

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by concrete on Пет Фед 26 2016, 21:27

чучулига напиша:има уба виткана коса... од секогаш сум сакала таква коса ко нејзината Razz
...ама нажалост јас мноооогу добро знам некој кој ја знае и подолу од косата и лушпата во која се крие... Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by чучулига on Пет Фед 26 2016, 21:37

види конкретен... не разбирам оти ја сфаќате политиката лично....

ама шо има мене да ми е гајле за жената, мајка, соприга девојка, студентка.... Шекеринска? м?

мене ме интересира политичарот Шекеринска и така ја проценувам... гледам од каков мој интерес е... ме разбираш?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by concrete on Пет Фед 26 2016, 22:08

чучулига напиша:види конкретен... не разбирам оти ја сфаќате политиката лично....

ама шо има мене да ми е гајле за жената, мајка, соприга девојка, студентка.... Шекеринска? м?

мене ме интересира политичарот Шекеринска и така ја проценувам... гледам од каков мој интерес е... ме разбираш?
..апсолутно не ја сваќам лично во  однос на брцање нос во нејзиниот живот. Но знаејќи ја што и како, јасно ми е дека во политиката те гледа у лице и те мафта. Личност со таа лична референца не може да биде искрен посветен политичар за магловитото народно добро... Може да биде само мафтач за некакви цели , а тие секогаш на крај се лични и завршуваат со пари....и обично секогаш на штета на многумина.. Cool
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by чучулига on Пет Фед 26 2016, 22:13

concrete напиша:
чучулига напиша:види конкретен... не разбирам оти ја сфаќате политиката лично....

ама шо има мене да ми е гајле за жената, мајка, соприга девојка, студентка.... Шекеринска? м?

мене ме интересира политичарот Шекеринска и така ја проценувам... гледам од каков мој интерес е... ме разбираш?
..апсолутно не ја сваќам лично во  однос на брцање нос во нејзиниот живот. Но знаејќи ја што и како, јасно ми е дека во политиката те гледа у лице и те мафта. Личност со таа лична референца не може да биде искрен посветен политичар за магловитото народно добро... Може да биде само мафтач за некакви цели , а тие секогаш на крај се лични и завршуваат со пари....и обично секогаш на штета на многумина.. Cool
можда си во право.... јас... знајш како, на то поле, јас бе ги мафтам политичарите, мене ми е јасно шо мустра се тие и зато... лесни се за мафтање...

ти текнува на текстот на Рудан - да сам ја политичарка; мислам беше насловот?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by VOL on Пет Фед 26 2016, 22:44

чучулига напиша:види конкретен... не разбирам оти ја сфаќате политиката лично....

ама шо има мене да ми е гајле за жената, мајка, соприга девојка, студентка.... Шекеринска? м?

мене ме интересира политичарот Шекеринска и така ја проценувам... гледам од каков мој интерес е... ме разбираш?
ba bas za toa- wanabe politicarka ne e za cenenje, a moze da si bide I supruga, majka, devojka univerzitutka, I se so si napisala..
ama koga porasnala dovolno zada nasledi "od boga dadena funkija politicarska" zatoa sto taa rasa- se ragja I se odgaja specijalno za da politicari po politikava, toa e nasledno kaj niv- e togas Sekerinska pocna da si ja pokazuva I drugata strana..
... aj bas, da vidam napisi , koi se politickite uspesi na Sekerinska....?
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by чучулига on Пет Фед 26 2016, 22:46

Европски Интеграции.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колумни, интервјуа ...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 11 of 21 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот