„Фалсификувани“ пасоши

Страна 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by Centarec on Пон Дек 08 2014, 17:44

сакам да кажат дека е отворена истрага согласно доставените снимки.

многу е? ако е многу имам маалска спремна екипа шо може одма да заврши работа.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by YAS on Пон Дек 08 2014, 17:46

Ајде убаво посочи сега една изјава од опозицијата,освен онаа претпоставка на Фокус,каде некој обвинува дека пасошите се користени за фалсификување на изборите.Нема Кингу таква работа.И зошто тогаш вие се држите на тоа.Ја ишкате мувата од капата?И зошто првото нешто што го утврдила истрагата е дека снимката е направена шест месеци по изборите?За да објаснувате дека нема врска со изборниот фалсификат?Уште едно ишкање  на мувата?Како и да свртиш дпмнеовци упорно верглаат дека изборите не се фалсификувани со овие пасоши.Провидно и аматерски.Што ми дава за право да тврдам дека фалсификувањето е ваше дело...

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by YAS on Пон Дек 08 2014, 17:49

Centarec напиша:сакам да кажат дека е отворена истрага согласно доставените снимки.

многу е? ако е многу имам маалска спремна екипа шо може одма да заврши работа.
Можам да ти тврдам сигурно дека истрага нема да биде отворена.Се ке заврши со изјава дека снимката е направена шест месеци по изборите,и дека обвиненијата (иако никој не ги обвинил) за фалсификување на изборите со тие пасоши се неосновани, па според тоа нема основа за покренување истрага.

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by Centarec on Пон Дек 08 2014, 17:54

абе све е нешто монтажа, све нешто камерата на патарина не работела, све нешто камерата на плоштадот не работела...до кога бе кинг Smile

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by concrete on Пон Дек 08 2014, 17:56

..хммм ќе дремете у опозиција се додека не ве снема потполно, само затоа што имате некритично високо мислење за себе. А за красни к не ве бива, најобични третокласни ситнодуши транзиционерски лопови..., мислам на жреците на кои им се клањате...ТY си си само фан.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
...какво бе ишкање мува..вмро има спреј за тоа... Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6676
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by king on Пон Дек 08 2014, 17:57

Centarec напиша:сакам да кажат дека е отворена истрага согласно доставените снимки.

многу е? ако е многу имам маалска спремна екипа шо може одма да заврши работа.
Што не му ги тие услуги своевремено понуди на фрчко .... Twisted Evil
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by Centarec on Пон Дек 08 2014, 18:01

кој го ебе фрчко у причава?

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by чучулига on Пон Дек 08 2014, 18:03

concrete напиша:А за красни к не ве бива, 

Оф топик

Ми текна на коментар на некој од српските портали... муабетот некоја катастрофа во најава и еден коментира: ојдовме во красни.

Под него друг му одговара: Ти оди кај сакаш, јас одам во три лепе.

Laughing Laughing Laughing

Се извинувам за дигресијата.
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by YAS on Пон Дек 08 2014, 18:04

concrete напиша:..хммм ќе дремете у опозиција се додека не ве снема потполно, само затоа што имате некритично високо мислење за себе. А за красни к не ве бива, најобични третокласни ситнодуши транзиционерски лопови..., мислам на жреците на кои им се клањате...ТY си си само фан.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
...какво бе ишкање мува..вмро има спреј за тоа... Very Happy Very Happy
Би можел да ти наведам безброј примери за некритично високо мислење на твоите за себе,би можел да ти наведам многу обични третокласни ситнодуши транзиционерски лопови во вашите редови, се разбира и јас мислам на жреците на кои им се клањате,но нема да го направам тоа.Не морам.Ти и самиот си знаеш... Very Happy

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by кнез on Вто Дек 09 2014, 07:52

Ме чуди нивната ароганција после 10-тина порази.Нема друго објаснение освен медиокритетството, па затоа и сега се случува веројатно најсрамниот протест во историјата на студентстките движења во светот

кнез

Posts : 665
Join date : 2014-06-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by concrete on Вто Дек 09 2014, 08:45

кнез напиша:Ме чуди нивната ароганција после 10-тина порази.Нема друго објаснение освен медиокритетството, па затоа и сега се случува веројатно најсрамниот протест во историјата на студентстките движења во светот
...хе...  право во центар , до сега немало никаде толку долно барање од некој третокласен тим : да се укине лигата за во која тој нема капацитет  да игра... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6676
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by Centarec on Вто Дек 09 2014, 18:41

мене не ме чуди ароганцијата на вмровците за секој што е против идиотските политики на грујо да биде сдсмовец, комуњар, соросоид. од сељачишта друго не ни очекувам.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by king on Вто Дек 09 2014, 22:51


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by чучулига on Вто Дек 09 2014, 22:58


A прво да научат дека се вели и пиши ноѕе.

После ај, ќе муабетиме.

Греотички.
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by king on Вто Дек 09 2014, 23:08

ноѕе ..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  тоа по битолски ...
   а ти од цела работа се фати за најнебитното ..
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by чучулига on Вто Дек 09 2014, 23:15

Тие македонски не занат ти муабет за небитно во образование ми прајш.

Мислам, шо мислиш. А? (најсоодветено прашање).

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by king on Вто Дек 09 2014, 23:19

чучулига напиша:Тие македонски не занат ти муабет за небитно во образование ми прајш.

Мислам, шо мислиш. А? (најсоодветено прашање).
 Гледам ... постот ти е напишан на најчист македонски литературен јазик ... Twisted Evil


А?

Тоа што е .... ?
... најчеста прашална заменка!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by чучулига on Вто Дек 09 2014, 23:24

Признавам тајпо незнат згрешиф.

Пак немате оправдање.

Ноѕе.

Елементарна писменост.

А ние од кај писмените, ќе си пишиме како шо сакаме.

Никој освен владата не наметнува правила и прописи за писмености и припаѓања.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by king on Вто Дек 09 2014, 23:33

И?


И?

уште една наша карактеристична прашална заменка


Што сето тоа има врска со петардата за пасошите...

... да беше бар некоја поасолна петарда ... вака само пуф ... и сите се скинаа од смеење ...
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by чучулига on Вто Дек 09 2014, 23:48

Во право си,

нема врска.

Веројатно неписменоста и непоштовањето не' врзува сите.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by чучулига on Сре Дек 10 2014, 15:55


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by Centarec on Сре Дек 10 2014, 19:04

чучулига молим те, па тоа видео на либертас ништо не докажува. тоа се само некои многу спретни FX техничари во канал5 и сител кои тогаш ја направиле оваа дилетантска монтажа : )))

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by Centarec on Чет Дек 11 2014, 20:16

штурци у декември...

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by king on Чет Дек 11 2014, 22:42

штурци, курци, палци ... од петардата на зајко ... веќе ни трага нема по медиумите ...

ебате „бомбата“...
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by concrete on Чет Дек 11 2014, 22:57

king напиша:штурци, курци, палци ... од петардата на зајко ... веќе ни трага нема по медиумите ...

ебате „бомбата“...
..на обука се, на тајна сорос локација Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6676
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: „Фалсификувани“ пасоши

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот