E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Страна 2 of 18 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by king on Вто Ное 25 2014, 10:10

500 еура???????

... не е премалку ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига on Вто Ное 25 2014, 10:12

Ааааааа.....

Embarassed

еми сега... то е

Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига on Вто Ное 25 2014, 10:14

king напиша:500 еура???????

... не е премалку ...

шо знам...

толку чинеше.
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by Centarec on Вто Ное 25 2014, 10:16

да си жива и здрава ми го продужи животот се изнасмеав прописно Smile

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига on Вто Ное 25 2014, 10:18

Centarec напиша:да си жива и здрава ми го продужи животот се изнасмеав прописно Smile

Најискрено ептен ми e мило. Very Happy

Имај преубав ден исполнет со смеа 

Smile
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by king on Вто Ное 25 2014, 10:19

чучулига напиша:
king напиша:500 еура???????

... не е премалку ...

шо знам...

толку чинеше.
јблг ... да земеш хидроагрегат, црева, цилиндри, разводник, манометар, да напрајш носечкото тело, контроли ... сето тоа да го склопиш, продадеш со царина и се шо следи у дистрибуција .... малку ми изгледа..

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by king on Вто Ное 25 2014, 10:35

А бе ... тоа играчка било ...
..поефтино и поефикасно ми е ... 200 денари за цепење кубик да платам ..
... бар нема место да ми зафаќа ... играчката ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига on Вто Ное 25 2014, 10:43

Јас не си ја давам играчката па шо сака нека биди.

Му се прам јака на чучулиг Very Happy Very Happy Very Happy

Феминистичко машинче!

Very Happy  Very Happy Very Happy
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by Sahara raj on Вто Ное 25 2014, 17:26

Abe King kakva masina kakvi 500 evra, eve sto koristi Cuculig!

Sahara raj

Posts : 84
Join date : 2014-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by OSA on Нед Дек 07 2014, 02:43

Sahara raj напиша:Abe King kakva masina kakvi 500 evra, eve sto koristi Cuculig!
denes doznav deka 'brichenjeto so sekira '  bil turski obichaj ,potochno pred svadbata zetot go brichele na devojachkata vecer no so sekira ,ne so brich ......
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by concrete on Вто Дек 16 2014, 20:11


..да се пофалам..како ја конструирав, интегрирав и испорачав пред 5 години, така беспрекорно функционира... Very Happy Very Happy Very Happy
..процесира отпадни прехрамбени масла во суровина за биодизел се по ISSC EU   Wink


Последната промена е направена од concrete на Вто Дек 16 2014, 20:14. Мислењето е променето 1 пати
avatar
concrete

Posts : 6679
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига on Вто Дек 16 2014, 20:14

Па и треба да се пофалиш!!!

Алал да ти е!!!

А го предаваш знаењето некому?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by concrete on Вто Дек 16 2014, 20:17

..не бе... Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6679
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига on Вто Дек 16 2014, 20:19

Оти не?

Земи некое дете под закрила, научи го.... убо би било.

И за тебе и за детето.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by concrete on Вто Дек 16 2014, 22:20

чучулига напиша:Оти не?

Земи некое дете под закрила, научи го.... убо би било.

И за тебе и за детето.
ех Чучулига јас некако  одсекогаш поише завлекуам накај Ленардо, отколку накај Андреј (...Верочио Very Happy )
avatar
concrete

Posts : 6679
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига on Вто Дек 16 2014, 22:25

Smile

секој има право на избор.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by king on Сре Дек 17 2014, 00:04

чучулига напиша:Оти не?

Земи некое дете под закрила, научи го.... убо би било.

И за тебе и за детето.
Зошто заинтересирани ... ни за лек нема нигде ....

Сега појасно ли е?
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига on Сре Дек 17 2014, 00:06

Ич не

Ти си тој шо ги има знаењето или ти го распределуваш?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by king on Сре Дек 17 2014, 00:10

чучулига напиша:Ич не

Ти си тој шо ги има знаењето или ти го распределуваш?
Не ја не сум од оние на кои низ уши им тече ... мозокот...
..типично ..просечно глуп сум ...
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига on Сре Дек 17 2014, 00:13

Абе не навлегвам шо си и тн.

оти си зеде за право да одговараш непрашан?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by king on Сре Дек 17 2014, 00:15

чучулига напиша:Абе не навлегвам шо си и тн.

оти си зеде за право да одговараш непрашан?
..не сме у школо ...учителке ...
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига on Сре Дек 17 2014, 00:16

Реков дека не сум учителка.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by king on Сре Дек 17 2014, 00:24

чучулига напиша:Реков дека не сум учителка.
Па така се понашаш ....


 одговараш непрашан?
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by чучулига on Сре Дек 17 2014, 00:30

то е легално прашање... учителка би те прозвала  веројатно.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: E-TEHNOLOGIJA, OBNOVLIVA ENERGIJA, RECIKLIRANJE, AVTOMOBILI I AVIONI

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 18 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот