Интересно од светот

Страна 5 of 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by VOL on Чет Jул 30 2015, 16:43

nejzin, de, ne muski Cool
belo sranje...pranje.
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by concrete on Чет Aвг 06 2015, 12:07

хммм, ќе мораат да се опружат овие на Бел Секрет Њуланд ...500 милиона за резервации на седишта до 2019, немаат како другачије нагоре , освен со руски превоз..., но ако земеш лесно им е , за час ќе ги отштампаат..... Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6743
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by king on Чет Aвг 06 2015, 21:00

Спектакуларно отворен новиот Суецки Канал


http://telma.com.mk/vesti/spektakularno-otvoren-noviot-suecki-kanal

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9490
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by VOL on Пет Aвг 07 2015, 22:00

coekov si go zakacuel camecot na kola ( kuka, prikolica..) koga mu dosol ovoj depserados od ju-es polismen..
a be dali gi abortiraat u 5 mesec, pa se "radjaat" so nedoofrmen mozok, ili pak i so mozok u glava- olku mu se kapacitetite ne mi e jasno.

vadi "gun" da go  "che go pucam be ,ej!"  ebati idiotskata "nacija"
http://www.msn.com/en-us/news/us/cop-confrontation-goes-viral/vi-BBludH6?ocid=U218DHP
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by чучулига on Пет Aвг 07 2015, 22:04

Вол, а прочита за бабето канибал од Русија?

Злосторство и казна* однопаку ќе да испадни.

* Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Вицот бе:

ми се прај начитана а ништо од Толстоевски нема прочитано!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13462
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by VOL on Пет Aвг 07 2015, 22:10

a  be ajde.
lollipop , sakas? u forma na amerikejn fleg so amerikejn kolors?
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by чучулига on Пет Aвг 07 2015, 22:12

То тебе ти е мерак чинам....

не дефлектирај.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13462
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by VOL on Пет Aвг 07 2015, 22:14

ups. da ne ti zasmeta sto ti ja spruzuvam idiotskata ti nacija so svoite gluposti na temava?
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by чучулига on Пет Aвг 07 2015, 22:20

Демократија е во Македонија колку шо разбирам велат... секој има право да пиши за мојата национална припадност шо сака, дури и ти...

иако малку е безобразно дека имаш луѓе на заб земено за пишење помали работо од нарекување на македонците идиоти.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13462
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by VOL on Пет Aвг 07 2015, 22:23

makedoncite ne se idioti. toa ti go napisa, i ic ne ti e tesko , ko so gledam
tuku, ja znaes onaa pesnata...?
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by чучулига on Пет Aвг 07 2015, 22:26

Цк, јас ништо такво не напишав, дај провери.

А за песМи... шознам... непара ми се чини дека исто слушаме.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13462
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by VOL on Пет Aвг 07 2015, 22:26

ee, ne ja znaela.. znaes, onaa..tvojata
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by чучулига on Пет Aвг 07 2015, 22:34

Вол ака Милан Тарот вервам ќе ја соопшти "мојата"

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13462
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by VOL on Пет Aвг 07 2015, 22:39

ginekologot da ti go soopsti tebe Milan Tarot Laughing
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by чучулига on Пет Aвг 07 2015, 22:43

ја сега... повлекување без стил...

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13462
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by VOL on Пет Aвг 07 2015, 22:45

kaj ce bezis, sega, bas legna na boks za pregled Twisted Evil
kakvo povlacenje, bre, sega ima da bide uvlacenje
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by чучулига on Пет Aвг 07 2015, 22:46

Ај и то да видиме.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13462
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by VOL on Пет Aвг 07 2015, 22:59

a be uzivaj... Laughing
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by чучулига on Пет Aвг 07 2015, 23:01

Уживам јас.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13462
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by VOL on Пет Aвг 07 2015, 23:04

avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by чучулига on Пет Aвг 07 2015, 23:10

А.... шо има ова врска со интересно од светот???

Мисим, ако сум станала интересна од светот, време е за рестарт. На светот.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13462
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by VOL on Пет Aвг 07 2015, 23:56

pa, svetski coek si, znaci , ko antenna, za nastani od svetot. kojznae so ke doneses..od beliot svet
avatar
VOL

Posts : 15552
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by king on Саб Aвг 08 2015, 18:21

Кога ова би било кај нас .... сите факултети би банкротирале ...

http://tocka.com.mk/8/167161/praven-fakultet-od-anglija-vraka-polovina-od-skolarinata-na-studentite-koi-ne-se-vrabotile

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9490
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by king on Вто Aвг 18 2015, 12:25Америве се некои дегени кандидираат ... уствари ништо чудно, се деген до деген се ....
... некои викаат дека мешањето на гените е добра работа... но јебига овие се правени од сто кура па се се испомешало ... Very Happy
... а бе ... овој со најлошата перика ...да не му се милијардите ... тешко да освен на тв дека ќе види нешто женско ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9490
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by concrete on Вто Aвг 18 2015, 13:50

king напиша:

Америве се некои дегени кандидираат ... уствари ништо чудно, се деген до деген се ....
... некои викаат дека мешањето на гените е добра работа... но јебига овие се правени од сто кура па се се испомешало ... Very Happy
... а бе ... овој со најлошата перика ...да не му се милијардите ... тешко да освен на тв дека ќе види нешто женско ...
..како беше она: дебел маж со милион евра е ПРАСЕНЦЕ, тој без милион евра СВИЊА!!!
avatar
concrete

Posts : 6743
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Интересно од светот

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот