Firi, другите бугари и еден Балканец

Go down

Firi, другите бугари и еден Балканец

Пишување by king on Пет Ное 21 2014, 03:55Последната промена е направена од king2 на Пет Ное 21 2014, 04:00. Мислењето е променето 2 пати.
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Firi, другите бугари и еден Балканец

Пишување by king on Пет Ное 21 2014, 03:57

Остатокот на...

http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=0&Board=macedonia&Number=3222978&page=0&fpart=1

..а бе комедија се ....
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Firi, другите бугари и еден Балканец

Пишување by Diabolik on Пет Ное 21 2014, 07:46

Ако е и од бугари, премногу е, всушност генетска карактеристика им е да повеќе гледаат во туѓиот лонец одошто во својот.
Ме чуди само оној балканецот кој им се улизува.
avatar
Diabolik

Posts : 17
Join date : 2014-11-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Firi, другите бугари и еден Балканец

Пишување by Sahara raj on Пет Ное 21 2014, 07:52

ќути ми олесна! Јас си помислив овој србоманов само нас не тормози!Very Happy

Sahara raj

Posts : 84
Join date : 2014-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Firi, другите бугари и еден Балканец

Пишување by YAS on Пет Ное 21 2014, 09:48

Што е бре ова Кингу.Си го кренал пола бугаристан на нозе.Ти расте популарноста, машала...

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Firi, другите бугари и еден Балканец

Пишување by king on Саб Ное 22 2014, 10:06

Ха ха ха ..

Еве го и ханот ни отворил тема таму

http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/3223321/an/0/page/0#Post3223321

п.с. ...ханот е наш чоек убацен у нивни редови ...
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Firi, другите бугари и еден Балканец

Пишување by хан Ацо on Саб Ное 22 2014, 13:41

king2 напиша:Ха ха ха ..

Еве го и ханот ни отворил тема таму

http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/3223321/an/0/page/0#Post3223321

п.с. ...ханот е наш чоек убацен у нивни редови ...
Кодош Very Happy
avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Firi, другите бугари и еден Балканец

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот