Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Страна 2 of 22 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next

Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by OSA on Саб Ное 22 2014, 16:35

concrete напиша:
OSA напиша:
king2 напиша:Dobar den!

ОСА ...до кај се работите со кафеаната, кај заглави ..на внатрешното уредување или инвентарот касни ...
da se otreznam ....na otvaranje ke treba  da   nazdravam .....periodov mi e jak ,nikako da se "doteram "

ke bide  ,ja za den ja za dva ....se mislam receptite dali da gi ukradam od kampanjata "za zdrava hrana - od pola miljarda "
....ацијанип!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
mi go zbuni .....mozokot (mislam ,potocno se nadevam deka go imam )...shto znaci zborcevo shto si go pishal
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by concrete on Саб Ное 22 2014, 16:53

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by OSA on Саб Ное 22 2014, 17:03

concrete напиша:Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!
pishi de ne tuku se smej shto znaci zborceto ?
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by concrete on Саб Ное 22 2014, 17:19

OSA напиша:
concrete напиша:Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!
pishi de ne tuku se smej shto znaci zborceto ?
...оди добро натрескан парижанец по средина на булеварот влажен од дождот блескав од свтлата наоколу...
пијаница..вика некој зад него...се врти пијаниов, гледа никој...
и така два три пати..
сеа чека на штрек и уште на "П" се врти и што ќе види крокодил излезен до пола од шахта, бргу се крие..
доаѓа баткава до шахтата и вика..: слушај ваму немој да се глупираш ќе дојдам , ќе ти бутнам рука у грло па до опаш и ќе те превртам ко чорапа...и си тргнуе кога пак...пијаница!!
...љут доаѓа го зема крокодилот и го превртуе... Very Happy Very Happy
--ацинајип....слуша после довикуење Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by OSA on Саб Ное 22 2014, 18:00

concrete напиша:
OSA напиша:
concrete напиша:Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!
pishi de ne tuku se smej shto znaci zborceto ?
...оди добро натрескан парижанец по средина на булеварот влажен од дождот блескав од свтлата наоколу...
пијаница..вика некој зад него...се врти пијаниов, гледа никој...
и така два три пати..
сеа чека на штрек и уште на "П" се врти и што ќе види крокодил излезен до пола од шахта, бргу се крие..
доаѓа баткава до шахтата и вика..: слушај ваму немој да се глупираш ќе дојдам , ќе ти бутнам рука у грло па до опаш и ќе те превртам ко чорапа...и си тргнуе кога пак...пијаница!!
...љут доаѓа го зема крокодилот и го превртуе... Very Happy Very Happy
--ацинајип....слуша после довикуење Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
svateno .....fala
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by concrete on Саб Ное 22 2014, 19:41

OSA напиша:svateno .....fala
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by OSA on Саб Ное 22 2014, 21:52

concrete напиша:
OSA напиша:svateno .....fala
ovoj ko tebe da ne namignuva .....jas mnogu "pagam "na vakvi sitnici od strana na sprotivniot pol .....da si kazam da ne ti zastane mekicata vo grlo ,koga ke go pieme kafeto ?????
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by OSA on Саб Ное 22 2014, 23:18

uf...na site vi e po tokmu ...nikomu ne mu se desilo nishto ....jas pak ochekuvav  da pishete nekoja deshavka ,ubava ili losha ...ama vie izgleda i po ova prashanje ste flegmaticni ....ova izglea deka samo mene neshto mi se sluchuva ?????
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by OSA on Нед Ное 23 2014, 02:15

leka nok veternicari ...vreme e za spienje ........sonuvajte slatki snishta 
eve edna ubava  nezna pesna za opushtanje 
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by OSA on Нед Ное 23 2014, 10:19

dobro utro veternicari ....denes e 23 noemvri 2014 g den nedela ...ubav soncev den ,malku ladnicko no dobro e ne se zalam ...vi posakuvam denot da go pominete vo harmonija so onie koi vi znacat vo zivotot ...imajte ubavo pretpladne ,no i popladne ...mozebi veke zabelezivte pocna so rabota meanata ...ve pokanuvam da se druzime so po nekoja pijacka ,meze ,dobra hrana (zdrava pred se )i sekako so mnogu muabet....pesna na denot ....
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by OSA on Пон Ное 24 2014, 01:23

leka vi nok pochituvani forumdzii ...imajte ubavi snishta ....
sonuvajte ja ljubovta na vashiot zivot ...eve i pesnicka 
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by OSA on Пон Ное 24 2014, 07:51

dobro utro veternicari denes e 24 noemvri den ponedelnik 2014 g  vremeto e oblacno i tmurno ,vi posakuvam ubav den i neka vashata ljubov go osvetli i posipe so toplina ....odam do meanata pozdrav ...pesnicka ...ke stavi mojot zamenik reiter ,eve ke go zamolam vaka javno ....te molam reiter
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by king on Пон Ное 24 2014, 08:41

Dobro utro!

За сахара ..еве му аватар...златен тој!

..ако не ти се свиѓа ..да бришам...???
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by чучулига on Пон Ное 24 2014, 10:19

Не знам дали Сахара го бендисва сличето, мене ептен ме бендисва.

Дали од златото или од шо и да е, ептен зрачи позитивно... само шо го видов се насмеав.

И плус, сериозниот поглед, фризурата, ставот, положбата на дланките со се' прстените додава некаква, некаква .... па ај да ја речиме, мистериозна нота.

Абе убајна од сличе.
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by concrete on Пон Ное 24 2014, 10:24

..ахааа  среброљубка!!! Wink
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by чучулига on Пон Ное 24 2014, 10:26

Хе.... ти не си чул за позитивната енергија на благородните метали?

Знај шо прај чоекот.
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by concrete on Пон Ное 24 2014, 10:34

..знам знам, нит невоза те фаќа, нит падаш у депресија, нит па болест припируе...кога ги има на купче и кога бар еднаш дневно ги пребројуваш...  Smile
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by чучулига on Пон Ное 24 2014, 10:37

Laughing Laughing Laughing

Си знаел си знаеееееел.

Виш колку во право е Центарецот... ти си си сестран чоек.

Smile

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by concrete on Пон Ное 24 2014, 11:33

чучулига напиша:Laughing Laughing Laughing

Си знаел си знаеееееел.

Виш колку во право е Центарецот... ти си си сестран чоек.

Smile
3D октопод...а??? Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by Centarec on Пон Ное 24 2014, 11:45

среќа што е форумов за политика. се осеќам ко дедо некој, само 3ца пишуваме у тие теми.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by concrete on Пон Ное 24 2014, 12:00

а бе олади,  ни треба време за тјунинг  на  моторот...
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by Centarec on Пон Ное 24 2014, 12:02

нема ладење бе државата ја оправаме. државата пред се, државата пред сееее.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by Sahara raj on Пон Ное 24 2014, 14:50

Fala king, fala. Znaev od odma deka vleguvam u pozicijski forum. Nema avatar, nema!? Ima da ima i tacka! Svigjalo ne svigjalo toj ti e i da si kjutish,  inaku ti go opnav onoj so mastiloto!!!
p.s A za avatarot da si ebes vekot isti jas,  samo malku na posmegj da bese!Smile

Sahara raj

Posts : 84
Join date : 2014-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by OSA on Пон Ное 24 2014, 19:39

eve ovie muabeti vo meanata prajte gi ,ne vaka natamu navamu ....shto ubo vo meanata ke si se napiete  i ke si muabetite ,od merak ....tamu ke prodolzam so muabetot ...
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by OSA on Пон Ное 24 2014, 19:40

Centarec напиша:нема ладење бе државата ја оправаме. државата пред се, државата пред сееее.
tachno i tochka .
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Добро утро, Добар ден и Лека ви ноќ ветерничари!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 22 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот