Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by king on Сре Јан 07 2015, 21:17

Така пишува ....јблг ... форумски софтвер или несоодветен превод ... но .. пораките се додека примачот не ги прочита се во   „излезни“ ... откако ќе бидат прочитани идат во „испратени“ ...

... тој што го праел софтверот ..така го праел .. за жал ние ништо не можеме да направиме и измениме ... едноставно користиме готова работа ... со сите нејзини мани ..

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by Kezhman velichanstveni on Сре Јан 07 2015, 21:46

Znachi li toa deka koga pishuva taka porakata e sepak primena ?
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by king on Сре Јан 07 2015, 21:48

Па провери бе сандачето

..да повторам ... се додека примачот не ја отвори пораката ... кај испраќачот има статус „излезни“
..откако ќе ја отвори .. кај испраќачот до бива стаус „испратени“
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пет Јан 09 2015, 11:04

[quote=king]Па провери бе сандачето

..да повторам ... се додека примачот не ја отвори пораката ... кај испраќачот има статус „излезни“
..откако ќе ја отвори .. кај испраќачот до бива стаус „испратени“[/quote]
Sakav da stavam potpis i mesto toa mi izleze ova :

Bold

Ital.

Underl.

Strike


Align Left

Align Center

Align Right

Justified


'Quote'

Code

Spoiler

Hidden


Insert Image

Insert a link

Insert a Youtube video


headers

Font size

Color

Font

Remove Text Formatting


Емоции

Current date

Current time

View source

Kako da go izbrisham ova,i kako da stavam potpis.
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by concrete on Пет Јан 09 2015, 11:10

NCD  не заебаај  , зошто некој би сакал да те саботира, дај прочепкај таму види каде грешиш Very Happy   софтверов на форумов е напраен за американци , значи и бебиња у јасли би требело да го разбираат...а не пак Др. Кежман Величанствениот Cool
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пет Јан 09 2015, 11:28

Ne rekov deka nekoj saka da me sabotira,samo kazhav deka sakav da stavam potpis ama ne uspeav i mesto potpis mi se pojavi ova:

Bold

Ital.

Underl.

Strike


Align Left

Align Center

Align Right

Justified


'Quote'

Code

Spoiler

Hidden


Insert Image

Insert a link

Insert a Youtube video


headers

Font size

Color

Font

Remove Text Formatting


Емоции

Current date

Current time

View source

Shto da pravam sega ,da go isklucham i pak da go vklucham komjuterot ili nekade pogreshno sum kliknal.
Ednostavno baram objasnuvanje bidejki teshko se snaogam so ovoj besplaten softver.
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by VOL on Пет Јан 09 2015, 11:29

ma go sabotiraat be.
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пет Јан 09 2015, 11:31

concrete,king ?? zashto nemam sega ikona za bold ?
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by concrete on Пет Јан 09 2015, 11:43

Shocked Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пет Јан 09 2015, 11:45

Sekoja cast ako vaka gi reshavate problemite !
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by concrete on Пет Јан 09 2015, 11:53

Kezhman velichanstveni напиша:Sekoja cast ako vaka gi reshavate problemite !
па како бе Дотторе подруго.., ова е аматерски форум..нема овде форум професори, ако знаеш повеќе ..помогни... Cool
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пет Јан 09 2015, 11:54

Ne znam,zatoa prashuvam.Seriozno.Eve te prashuvam tebe zashto nemam ikona za bold?
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by чучулига on Пет Јан 09 2015, 14:36

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by king on Пет Јан 09 2015, 16:52

Kezhman velichanstveni напиша:concrete,king ?? zashto nemam sega ikona za bold ?
Море и боите за текстот ќе ти ги исклучам .... Twisted Evil
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пет Јан 09 2015, 17:32

Eh shto ne smeam da vrisnam !
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by concrete on Пет Јан 09 2015, 19:08

Kezhman velichanstveni напиша:Eh shto ne smeam da vrisnam !
немој , го пијам мојот бурбон у кристална чаша, жива вода ќе ме направиш, башка скупи бе и бурбонот и чашата.... Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by VOL on Пет Јан 09 2015, 21:25

pa neka ti vriska na uvce, "case lomiiim, ruke mi tresaveee.." Laughing
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Упатства (туторијали) .. за се и сешто

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот