Едноставно .... Фуере

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Едноставно .... Фуере

Пишување by VOL on Вто 22 Дек - 9:32

affraid
avatar
VOL

Posts : 14825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едноставно .... Фуере

Пишување by king on Пет 22 Јан - 22:51


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9162
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едноставно .... Фуере

Пишување by concrete on Пет 22 Јан - 23:07

king напиша:Абе и  педерчиштето се јавило

http://plusinfo.mk/vest/55064/fuere-eu-mora-da-se-sprotivstavi-na-izborite-vo-april
..а бе тој трол уште мрда???, чув пред некој месец некоја црнчуга го натегнала така да му ги пукнала џврчките.....изгледа веста не била точна или овој тролов е ептен еластичен...???? Shocked
avatar
concrete

Posts : 6500
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едноставно .... Фуере

Пишување by VOL on Пет 22 Јан - 23:26

kako nema da mrda, be
kaj si videl peder so rak na debelo crevo
ke zivee ovoj 100 godini
avatar
VOL

Posts : 14825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едноставно .... Фуере

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот