Поздрави и честитики

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL on Вто Сеп 01 2015, 13:14

Sto bobo, toj da bil fraer nemalo so sekerna trska da se omuzi Smile
ima mnogu jebaci - presretaci, za sturm:)
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by sprinter007 on Вто Сеп 01 2015, 13:24

Ако досега не си го направил тоа, немој и понатаму. Мислам, да му плаќаш на Инка. Очигледно те држи во заблуда и не ти објаснил дека шкунерот ти е од поодамна потонат, а бродот на пастирот пропушта од сите страни. Плус и не ти го пренел мојот совет, да постапиш како одредени припадници од редот на глодарите. Освен, ако ти веќе не си го напуштил бродот што тоне. Very Happy Very Happy Very Happy

sprinter007

Posts : 28
Join date : 2014-12-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL on Вто Сеп 01 2015, 13:40

A be sprinkler, ke stancate pak mrezasti carapi so partiski znakcinja pred izbori?
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by чучулига on Вто Сеп 01 2015, 13:50

Невообичаени се ова поздравите и честитките  или само мене така ми се чини?

scratch

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL on Вто Сеп 01 2015, 14:01

Pa, pozdravi go sprinkler njuskalovo, i cestitaj mu ja titulata "eban , zbog zaradi njuskanje" Smile Smile Smile
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by king on Чет Сеп 03 2015, 21:45

Специјален поздрав до една наша ценета членка ...


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL on Чет Сеп 03 2015, 21:47

iii.. ova kako ide , za lokanje.. Laughing Laughing Laughing
eve pozdraff
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by concrete on Пет Окт 02 2015, 11:28

avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL on Вто Дек 22 2015, 11:58

konkrit, king..
cestit DEN.. Wink
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by concrete on Вто Дек 22 2015, 12:16

avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by king on Вто Дек 22 2015, 13:47

Toa што се славеше на 22 си иба мамата на најлош можен начин ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by concrete on Чет Дек 31 2015, 15:48

..која тишина на Форумов, очигледно Новогодишнoто славење почнало...
Па среќна ви Нова Година 2016-та и многу здравје, радост и секакви успеси во таа по се изгледа тешка година...... на сите кои пишувме овде и на оние кои само читаат..
........уште еднаш се' најубаво!!!

avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL on Чет Дек 31 2015, 15:59

fala, konrkit, isto i tebe i na clenovive na forumov, pa dogodina sto i da pisuvame vazno vo mir da pisuvame..
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by чучулига on Чет Дек 31 2015, 15:59

И од мене до сите едно огромно, светло и позитивно: 

Се' најдобро во Новата Година!  Very Happy


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by king on Чет Дек 31 2015, 19:31

Се најубаво во новата 2016 година!


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by gestapo on Саб Јан 02 2016, 14:39

SREKNA NOVA 2016 GODINA NA SITE SHTO NE CHITAAT
avatar
gestapo

Posts : 175
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL on Саб Јан 02 2016, 14:42

i tebe herr gestapo
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by чучулига on Саб Јан 02 2016, 14:49

ditto Smile

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL on Вто Јан 05 2016, 20:32


Коледе леде
паднало греде
утепало деде
деде се мачи
баба го квачи
со четири јајца
гускини, шаткини.
Денес е Коледе,
утре е Божиќ
ќе колеме теле
теле вика леле
не колете мене
ќе ви купам зеље
да месите пита
да јадете сите.
Коледееееееееее…

za mnogu godini ..
zdravje pred se' na site ..
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by чучулига on Вто Јан 05 2016, 20:49

За многу години.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL on Вто Јан 05 2016, 21:56

ti dojdoa koledarcinja?
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by чучулига on Вто Јан 05 2016, 21:59

Нема многу деца ова време низ планина...

ни возрасни нема додуша.

Си мислам од волците можи ќе да е.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL on Вто Јан 05 2016, 22:01

pa idi ti na kolede Laughing
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by чучулига on Вто Јан 05 2016, 22:03

Утре боже здравје, по ден.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by VOL on Вто Јан 05 2016, 22:06

ke te jadat volcite, more Laughing
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Поздрави и честитики

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот